Научительница• 16 июня 2024
Боюся, що у доньки артрит
Донька 17 років поскаржилася, що болять суглоби,особливо пальці ніг дуже сильно. До лікаря лише в середу. Переживаю, що артрит, вона ж ще молода. Якщо вже пальці болять ,то, мабуть, точно артрит вже?(
КротоТо• 16 июня 2024
нет, не точно, у меня частые боли, у мамы артрит, но у меня такого диагноза нет, мне 48 лет
Научительница
• 16 июня 2024
Ответ дляSo_so
Так может плоскостопие?
Ні,у неї всі інші суглоби також болять. Прям всі(
Пи Пи Пилюля• 16 июня 2024
Не панікуйте раніше. Сходите до лікаря і все виясните. У підлітків часто проблеми із за росту - ростуть швидко, а організм не встигає за ростом
КротоТо• 16 июня 2024
Ответ дляНаучительница
пойдете к врачу и все выясните, в таком возрасте это бывает
Метелик• 16 июня 2024
Ответ дляНаучительница
Нестача вітаміну Д.