ЛижТолько• 16 июня 2024
Приучение к горшку
Добрый день! Подскажите как у вас прошло приучение к горшку?
Все время думала что это самая сложная часть материнства, и кажется так и есть. Я уже готова сдаться((((
Ребенку почти 2, первые пару дней получалось, теперь отказ и слезы на горшке, терпит до последнего.
Уже прошла неделя, не вижу улучшений - терпит и писает бегая по квартире. Вчера покакал маленькими кучками везде.
Расскажите как у вас это было? Как долго приучали, как ребенок реагировал? Отказались сразу от подгузников или на сон и прогулку оставляли на время, если да то через сколько убрали полностью?
Сусідка знизу• 16 июня 2024
Не снимала памперс пока ребенок не был готов. Наклеивала на дно горшка проявляющиеся наклейки, разок пописял в горшок, увидел как картинка появляется, был восторг. Хвалила и всё с весельем.
Впораюсь зі всим• 16 июня 2024
Ніяк не привчала, після того як діти почали на нього ходити - зняла підгузники
Звожу з розуму• 16 июня 2024
Я причала з моменту, коли дитина сіла. Підловлювала, висаджували, коментували, ухвалила. Горщик з мелодією, коли потрапляє рідина. Всі діти до 1,5 років просилися з рідкими промахами(за гралися), але не було відторгнення і страху горщика. Близько 2 років вже не було потреби в памперсах.
Я з тих, хто не готовий щоденно ковирятися в фекаліях дітей, одне діло підтерти(чому також навчилися в 4 роки), а інше все те мити. Я вважаю, що коли дитина ще не ходить, їй легше ’нав´язати’ горщик і певний зв´ язок з ним, несвідоме користування, а далі сприймається, як повсякдення.
Мама з немовлям проводять багато часу разом, не проблема відслідкувати періодичність, а потім намагатися ’підловити’, але для дитини це не стрес, а ’гра’.
Нікого не закликаю до ’застарілої методики’, це був мій власний вибір і бажання.
Сапай вазони• 16 июня 2024
Нууу, ми зняли підгузок десь в 2,8. Якраз влітку перед садочком, малий одразу почав всі свої справи робити туди. Десь ще місяць вночі спав у підгузку але він був завжди сухий. А горщик вже місяців 10 був і інколи використовувався. Тобто не з бухти барахти, на сідай і все туди.
Не було такого. Какав в підгузник, коли уже на горщик присаджувала, то тільки туди какав. Попісяти шорти міг пару раз. Розказувала, як неприємно в мокрих додому бігти переодівати. В цей період кожні пів години десь перепитувала чи не хоче пісяти на прогулці. Йшли під кущик. В 2,5 пішов в садік, не було ні разу казусів там, не знаю як в них там було, наче як теж водили в дитячий туалет і на горшки кожного через якийсь час. З підгузком не було позволено приходити. Відколи пішов в садік - на горшок уже відмовився і в садку , і вдома, ходив сам на дит туалет (вдома на звичайний без дит кришки). Йому було стидно, що його водять туди чужі (вихователі).
dahashutka19• 16 июня 2024
Самая сложная?))) Когда ребенок готов, то к горшку приучается за день) Поэтому отстаньте от ребенка и верните подгузник. Всему свое время. Кто-то в 1,6 осознанно просится , а кто-то в 3 . И то и то нормально.
Форс мажор• 16 июня 2024
С года стоял горшок, просто говорила для чего он. Ребёнок им игрался, таскал по квартире
С полутора примерно начала периодически дома чаще снимать подгузник, делал лужи, вместе вытирали и повторяла, что это надо делать в горшок. Наблюдала, видела, что в какой-то момент уже начал понимать, что пописял, начинал с себя мокрый памперс снимать
В 1,10 сам пошёл на горшок. Бегал голый, сказал кака, предложила в горшок, согласился, сел, сделал свои дела. И все, так и ходит. Через неделю уже начали на улице гулять без памперса, ещё через несколько дней сняла на ночь
Сейчас ребёнку 2 года. Да, бывают промахи, заигрался и тд - с собой всегда сменная одежда, переодела и все. Но, как правило, просится. Ночью тоже просыпается на горшок
Главное - не заставлять, спокойно реагировать на лужи, не беситься и тд
И не ругать!