Не будь КакСвета• 16 июня 2024
Какой у вас вес при росте 170? Какой идеальный?
Пожарник• 16 июня 2024
Зараз 66. Ідеальний 60. При 58 пропадають вже КД і виглядаю як анорексичка.
Не будь КакСвета
• 16 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
40 кг??? Ого. Мне тоже 32)
Да, все удивляются как ветром не сносит
Не будь КакСвета
• 16 июня 2024
Ответ дляПожарник
У мене КД як годинник навіть при такій малій вазі
А я нівроку• 16 июня 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Мені вже просто набридло слухати про свою вагу від друзів, колег та знайомих...
Всі виїдають мозг
Мене також все життя коментували, на себе у дзеркало забували подивитися. Стало зрозуміло чому: вони мріяли схуднути і заздрили , що хтось їсть багато и тонкий, стрункий. Ставте людей на місце. Це невихованість звичайна
Не будь КакСвета
• 16 июня 2024
Ответ дляА я нівроку
Синові подобається, мамі і татові теж.
Всім іншим ні, навіть чоловік говорить: ти себе в дзеркало бачила? Ти як жертва бухенвальду виглядаєш і тому подібне.
Син говорить що вони просто заздрять і щоб я не хвилювалася))
Вумна, аж страшно• 16 июня 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Та не так це і втішило. У мене інша проблема...
Пока талия есть , остальное не имеет значение
Она рештки все вопросы
Marinamariana• 16 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
170/51, идеальный. Худела с 59, была вся в жирных складках. Я астеник.
Я согласна что для астеника это идеально .
Не будь КакСвета
• 16 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
69, 54 года. Вес и возраст надо соотносить. Нормы не одинаковы.
А как влияет возраст???
Я не в теме• 16 июня 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
А как влияет возраст???
Посмотрите в Гугл нормы веса по возрасту.