Прикуси Язика• 16 июня 2024
Як перестати бути перфекіоністом?
Мені 16, кожного дня я 2 рази на день мінімум прибираю, без цього не можу всидіти на місці. Маму до прибирання не підпускаю, бо вона хоче прибирати кожного дня, але прибрати як хочу я не вміє. Тато насміхається, та спеціально розкидає речі, капає їжою, вибачаю сь за подробиці, але обсцикує унітаз. Молодший брат такий самий, мама признає, що вони побутові інваліди. Я розумію, що так часто прибирати це не ок, але як з цим боротися? В кого був такий досвід?
Прикуси Язика
• 16 июня 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
В вас нема інших справ?
Так, навчання вже немає, музичну школу закінчила рік тому.
Дона Ко Ко• 16 июня 2024
Приходите ко мне хоть раз в неделю ))) Будет с чем сравнить, может успокоитесь
Дякую_аж_підскакую• 16 июня 2024
Если это просто перфекционизм, то это неплохо, а если ОКР, то нужно принимать меры
Просериарила молодость• 16 июня 2024
ну, есть три степени перфекционизма, сказала психолог. у мужа, по ходу, самая слабая, у вас похуже.
Нужно просто свои силі направить в другое русло ( мужу не помогло,ахахах)
но в вашем случае самім вернім будет идти на свои хлеба, и себе самой быть хозяйкой.
меня муж выдрессировал, ваших домашних много, вряд ли справитесь- да они и не ценят ваш труд. впрочем, в моей семейной жизни раковину моет он, раз ему так невмоготу на нее смотреть.
с этим нужно работать, понимать, что всю жизнь на уборку положить - сильно круто. когда жить? и да, с такой проблемой вам дорога в клининг, вот там будете за свою проблему еще и деньги получать.
Майданщица• 16 июня 2024
Якщо речі валяються, але їх не складати, якщо на підлозі брудно, але не мити і т.п..., то що Ви відчуваєте?
Прикуси Язика
• 16 июня 2024
Ответ дляМайданщица
Не можу всидіти на одному місті, бувало, що можу почати плакати, тривога, злість в середині себе, не можу контролювати себе
Рву и мечу• 16 июня 2024
Вы сокровище! Не хотите ко мне приходить убирать? Я ненавижу это занятие.
Рву и мечу• 16 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
И ко мне тоже))
Майданщица• 16 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
йдіть до психотерапевта. Ви молоденька, шукайте причину і вирішуйте проблему. Якщо запустити, то до серйозних неврозів і проблем із здоров’ям доведете.
Це не просто любов до порядку.
Несу добро людям• 16 июня 2024
Ответ дляПрикуси Язика
просыраете молодость...или идите образование получайте в отельном бизнесе