Белая и пушистая• 16 июня 2024
Донька звернула ногу
Порадьте, куди звернутися, студентка, живе в Києві, декларацію з лікарем не підписувала, то, так розумію, і не попаде в звичайну лікарню. Може в когось є контакт лікаря, щоб зразу зв´язатися і домовитися про огляд. Чи тут є хтось з лікарів...
Сумчатая кошка• 16 июня 2024
В травмпункт по скорой. Или в студенческую поликлинику, закрепленную за ВУЗом.
Любви вам!• 16 июня 2024
Скорая и тавмпункт. У меня была подобная травма, рентген перелом не показал. При мне приехал мужчина с такой же ногой как у меня, рентген перелом
Белая и пушистая
• 16 июня 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Травмпункт, якщо 18+, то дорослий, якщо до 18, то на Алішера
Так, вже повнолітня. Травмпункт - це куди їхати? Чи на 103 і вони відвезуть?
Любви вам!• 16 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Вызывайте скорую
Зліпок ступні• 16 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
103-это не такси.
Мудрецыха мира• 16 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Дзвонити в 103, питати де діжурний і їхати самостійно
Зоя Жорівна• 16 июня 2024
Позвонить в скорую можно, узнать куда ехать, а вот приедут ли - сомнительно. У них есть другие неотложные вызовы. Это же не такси. Мы с подозрением на перелом у ребенка добирались сами, даже во время комендантского. Если некому отвезти, то вызвать такси
Просто красавица• 16 июня 2024
Ответ дляЗамулена ріка
В мами таке було. Пройшло саме
В мене теж подібне, на початку війни впала на свою ж ногу...як раз вдома сиділа, то через пару тижнів вже потроху ходила.
Але я і мазала, і бинтувала еластичним бинтом.
Замулена ріка• 16 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
В мами було точно таке, в лікарню не зверталася, все пройшло
Латвийские_Номера• 16 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Можливо у вас був ушиб, а в неї може бути перелом, а може не бути. Я б з таким не ризикувала, а їхала б в травмпункт. В мене мама пів року тому впала зі сходів, теж казала, нічого страшного поболить і перестане. Повезли все одно в травмпункт - перелом руки зі зміщенням та перелом ребра. Потім казала, дякую, що завезли, бо сама б не пішла, а мазала б мазями та бинтувала, ну і мала б неробочу руку і ребро могло проколоти легеню
руки_Крюги• 16 июня 2024
Хай дзвонить на 103 і консультується
Або приїдуть і відвезуть або дадуть адресу найближчого травмпункту і хай їде на таксі
Невгамовна Бу• 16 июня 2024
Взагалі немає декларації? Чи немає в Києві? Направлення можна взяти у вашого лікаря і воно дійсне буде і в Києві .
Або зверніться в центр спортивної медицини на Тарасівській 6 ( тут контакти лікаря)
Протру пилюку• 16 июня 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Какое направление?
Ситуация для травмпункте и туда не надо никакого направления 🤦♀️
Протру пилюку• 16 июня 2024
103 узнать какой дежурный травмпункт и ехать туда
Вам, мама, сколько лет,что вы не знаете таких элементарных вещей?
Невгамовна Бу• 16 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Какое направление?
Для травмпункта не потрібно , а для консультації в поліклініці потрібно . Чи воно у вас їсти просить ? 🤣