PORKA• 16 июня 2024

Підтримала людину і отримала синяк на руці. Дуже неприємно , як харчок в обличчя

Можете мене засуджувати і казати, що я дура, але я просто хотіла підтримати.
На роботі є колега, з яким я дуже тісно спілкувалась по роботі . Дружили, можна сказати навіть.
Він прийшов у п´ятницю сумний, мовчазний. Я підійшла його обійняти і заспокоїти. Він грубо скрутив мене за руку і виштовхав із кабінету силою, ледь не викинув.
Відчуваю себе як помиями облита, це бачило пів офісу. Як себе далі поводити?
Твердая валюта• 16 июня 2024
Надо было ещё в губы поцеловать и ширинку потеребить

Санька-4b93• 16 июня 2024
Харчок - це Як? Як Суп харчо, тільки чоловічого роду?
автор PORKA • 16 июня 2024
Ответ дляСанька-4b93
трохи підняли мені настрій
Невидимка• 16 июня 2024
Ответ дляСанька-4b93
Чок це горілочки 50 грам 🤣
Я не тону• 16 июня 2024
Ответ дляСанька-4b93
Клин клином вышибают) Автору тоже надо ’харчо в обличчя’
Твердая валюта• 16 июня 2024
Это, я серьёзно не понимаю, зачем лезть с обнимашками к коллеге? Слова какие говорить? Зачем?
Я не тону• 16 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Чок це горілочки 50 грам 🤣
а ’хар’ - це плюнути туди?)

Володарка мрій• 16 июня 2024
А чего лезете обнимать посторонних людей? Это было нужно Вам, чтобы почувствовать себя сострадательной и помогающей, но не ему.
Оч@ров@Шк@• 16 июня 2024
Опять троль
Эта_Шикарна)• 16 июня 2024
Думаю, если он адекватный человек, ему тоже уже стыдно. Что ж так бывает, его стриггерило ваше проявление сочувствия.
Вероятненько• 16 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Опять троль
Скучні вони стали, правда ?
Твердая валюта• 16 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Скучні вони стали, правда ?
Не то слово. Фантазии 0. И долбят без конца одно и тоже. Ещё эта давно не появлялась: 18-летняя, которая работает на заводе, а все мужики всё бросили, окружили её толпой и раздевают горящими взглядами
Оч@ров@Шк@• 16 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Та, что с 4-м размером? Котенятко, мышенятко?
Вероятненько• 16 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Та, яку матюкають і посилають???😂
Огірок та Помідорчик• 16 июня 2024
автор, а нах вы к мужику полезли?
Невгамовна• 16 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
А свекруха куда пропала?Может невестка её того,прибила на крестинах?
Оч@ров@Шк@• 16 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
автор, а нах вы к мужику полезли?
Успокоооииить... Прижать к широкой груди...
Плету корзинки• 16 июня 2024
це ви його цілували по-дружньому до того?)
Як_наготую...• 16 июня 2024
Дружина де його?

Ms. Android• 16 июня 2024
на работе надо работать, а не зажиматься
Банан-барабан• 16 июня 2024
Авто пропоную вам на вході всіх обіймати та цілувати, хто приходить сумний і засмучений, щоб колеги нічого собі не додумали.
Кудряшка Сью• 16 июня 2024
Автор стидливо змовчала, що синяк на сраці від копняка...
Рекламама• 16 июня 2024
Ответ дляСанька-4b93
Це як Крим та крематорій. Там і там жарко, в результат різний
Молчунья• 16 июня 2024
Ответ дляPORKA
трохи підняли мені настрій
В следующий раз покажите ему Изольду , в качестве утешения
Молчунья• 16 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Стоп 🫷 крестин еще ж не было вроде ! Вот, ждем 🧞‍♂️
Огірок та Помідорчик• 16 июня 2024
Ответ дляМолчунья
как не было???
Молчунья• 16 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
как не было???
Разве они не 18? Может я путаю 🤷‍♀️
Огірок та Помідорчик• 16 июня 2024
Ответ дляМолчунья
Разве они не 18? Может я путаю 🤷‍♀️
я уже заждалась
Молчунья• 16 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
я уже заждалась
😂😂😂😂
буреЛОМКА• 16 июня 2024
Авторе, забийте на ситуацію та колегу. Нічого не буде, то не є щось таке про шо роками базікати будуть.
Наступного разу притримайте емоції. Є гарний вислів: не варто допомагати, поки вас не попросили про допомогу.
Гарного вечора