PORKA• 16 июня 2024
Підтримала людину і отримала синяк на руці. Дуже неприємно , як харчок в обличчя
Можете мене засуджувати і казати, що я дура, але я просто хотіла підтримати.
На роботі є колега, з яким я дуже тісно спілкувалась по роботі . Дружили, можна сказати навіть.
Він прийшов у п´ятницю сумний, мовчазний. Я підійшла його обійняти і заспокоїти. Він грубо скрутив мене за руку і виштовхав із кабінету силою, ледь не викинув.
Відчуваю себе як помиями облита, це бачило пів офісу. Як себе далі поводити?
Редисочка• 16 июня 2024
Автор, треба запитати дозволу ’Можна я тебе обніму/Можна я дам пораду/Хочеш, я побуду з тобою?’, а не оце ваше емоційне насильство.
Редисочка• 16 июня 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Автор, ви без прелюдій? Зайшли і почали його обіймати?
Добре, що на стіл не повалила
люблю_тортики• 16 июня 2024
Боже, як оголодали тітки
вам соромно має бути. О це б ліз до мене хтось обніматися на роботі
ви його забембали своєю ´дружбою´. Так враження, що чіпляєтемь до нього як піявка
ВЫВсеВрете• 16 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Боже, як оголодали тітки
Тю
Есть тактильные люди которые не против обняться, да, на работе в том числе , с коллегами
Летюча помилка• 16 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
Боже, як оголодали тітки
Представляю если у него ещё и девушка есть или жена, а тут автор вешается. Молодец мужик, на место поставил. Мой бывший муж стоял бы как памятник, потому что баб он даже послать был не в состоянии)