Брюнетка в Мармеладе• 16 июня 2024
Ви дали б рандомній людині на вулиці 500-1000 гривень?
Ситуація яка вибила мене із колії та зла вже котрий день підряд після цього.
Живемо неподалік вокзалу ,де купа приїзжих та і все інше, мій чоловік паркувався і тут підбігає хтось до машини,та починає ціплятися словесно та руку простяги
Запитує -"а ви військовий чи поліцейський ?
Мій чоловік -ні
Той -"так поліцейський чи військовий?"
Мій чоловік -"ні то ,ні інше,що ви хотіли ?
Ми приїхали дитину забирати сюди.
Той-" ви зможете допомогти ,мені потрібно на дорогу на похорон в житомирську область та 5 кілограмів м´яса "
Починає показувати свої документи та якіийсь аркуш паперу , розказувати ,за якусь бригаду,де що він приїде та віддасть
Мій чоловік мені каже,в тебе є якісь гроші,подивись.
Я подивилась були купюри тільки по 500 більше нічого,дала чоловіку своєму ті 500 гривень,той дав їх відразу навіть не подумавши тому.
Той застив,а потім сказав -"залишилось тоді ще 5 кілограмів м´яса знайти"
Та пішов ,ми вийшли теж із машини ,ішли за ним той ще підійшов до двох чоловіків та ті йому сигарету дали і все
-Я чоловіку -"я нічого не розумію,що відбувається ти можеш пояснити,кто це,що це?"
-Та якийсь попрошайка звичайний.
-А чому тоді казав за бригаду якусь казав і показував якісь документи?
Чоловік мені -" навіть якщо так,то такі суми не можна давати незнайомим людям на вулиці.
Два лоха ,що називається .
До цього на оболоні ми теж сиділи в машині ,підійшов на костилях до нас і почав ,на хостел потрібно немає ,де ночувати
Чоловік -"в нас немає готівки"
Той далі чіпляєтся -"я не бомж ,я взагалі сюди на імплантацію приїхав"
Чоловік мені -подивись ,пошукай гроші.
Я дістаю жменю копійок із сумки ,того це не влаштовує-"а мелочь" ,той пішов
Чоловік мені постійно каже,що коли сидить в машині на парковці та чекає мене із супермаркету стабільно підходять до нього по декілька разів,але в нього немає готівки ніколи із собою.
Тільки за вчора та позавчора ,я вже проігнорувала дві попрошайки.
Чому вони просять,а люди які працюють (наприклад мій чоловік)ні в кого нічого ніколи не просять,його родичі/друзі в нього постійно просили щось, він в них ніколи.
Ми з вигляду і не багаті і не бідні просто забезпечені,от якраз до таких і машин вони лізуть,бо розраховують щось отримати,люди в ланосі нічого не дадуть , люди в мерсі пошлють ,або навіть не звернуть уваги,та і ці попрошайки бояться до таких машин підходити самі по собі.
Що робити, якщо це стало масовим явищем -повісити наклейку "гроші не роздаю "на машину чи погрожувати поліцією коли підходять балаболити та забирають наш час на це?
В випадку останньої ситуації,то ми думали,що то підходить хтось за парковку сказати чоловіку ,а не попрошайка ,бо було не зрозуміло ,що він хоче .
Треба гроші на дорогу та м´ясо?
В чому проблема їх із кредитки зняти,а потім закласти?
Немає кредитки так іти в приват та зробити за 5 хвилин її.
І це ж спеціально ,як жертву нас вислідив та перебіг дорогу різко без пішоходного до нашої машини коли мій чоловік паркувася,фу бл**** ,хай подаватися на здоров´я тими 500 гривнями.
І ба більше того це стало таким масовим саме після початку війни.
Чоловік потім сказав,що то він сам винен,бо міг просто не давати ті гроші ,які я дала йому в машині ,сказав забудь,а я не можу забути це,500 гривень в трубу просто.
Сказав,що зробили висновки і більше так не робити,а я не знаю ,як цих попрошайок відшивати культурно постійно ,їх занадто багато стало в Києві , дуже багато.
Не було б цієї неприємної ситуації,не було б і цієї простині .
Яке право вони мають порушувати постійно нашу свободу,займати наш час тощо?
Мені конче потрібно було висловитись за це ,мене це дуже розлюдило,бо людина зманіполювала про "бригаду",але чоловік міг і не давати попрошайці грошей,я ж йому дала ці гроші ,а не безпосередньо попрошайці
Взагалі багато хто зараз маніпулює та спекулує на темі війни.
Нікому не довіряйте відразу посилайте в поліцію ,пункти незламністі і взагалі ви не маєте та не повинні витрачати свій час на сторонніх людей на вулиці котрі до вас чіплятися почали перші та самі.
Мій чоловік -ні
Той -"так поліцейський чи військовий?"
Ми приїхали дитину забирати сюди.
-Та якийсь попрошайка звичайний.
Два лоха ,що називається .
Чоловік -"в нас немає готівки"
Чоловік мені -подивись ,пошукай гроші.
Треба гроші на дорогу та м´ясо?
Отчебучкина• 16 июня 2024
Не читала цей брєд
Але таким що хапають за руки не даю нічого..якщо сама бачу що людина потребує то можу дати, або на касі оплатити її продукти
Аноним Советчик• 16 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
Кто прочитал - напишите кратко смысл простыни))
Билет до Житомира и мясо) муж почти все оплатил)))
Ні грама• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дуже зла
плюньте и забудьте. уже не исправишь. будет урок на будущее
Ленне-Рейма• 16 июня 2024
Я в такому не приймаю участь, це шахраї. Ви лоханулись, більше так не робіть. Просто ігноруйте.
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А як ігнорувати коли вони дістають ?
ничевока• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дуже зла
На себя? По сути это ж Вы дали деньги
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
З війною дуже багато попрошайок стало різних категорій із різними легендами тощо
Ленне-Рейма• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А як ігнорувати коли вони дістають ?
Хто вас діставав? Камон))) сказали, сорі це не до мене і пішли собі.
Вільний митець• 16 июня 2024
Вибачте,але чому Ви мовчки дали чоловікові гроші?) а сказати:’ні,немає’,’ні,не дам’,Ви ж наче теж доросла людина,нє?
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляничевока
На себя? По сути это ж Вы дали деньги
Я дала чоловіку в руки,рішення було за ним
Якщо казати об´єктивно то на того ,хто підбіг до нашої машини,бо якби не вчепився до нас то не було б і цієї ситуації
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Стояв біля нашого вікна та тараторив ,їх просто так не прогнати ,а ви не вкурсі?
Приму в дар• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви робитн все що каже вам чоловік?))
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Ви ж добровільно даєте
Якби до мене не чіплялися,яке добровільно???
Приму в дар• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не звертати уввгу
Приму в дар• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якби вам сказали віддати сумку?)))
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Не звертати уввгу
А якщо зробить щось погане?
Ленне-Рейма• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я? В курсі. Послати нах це три секунди. Ви терпила і лох, виходить(( міняйтесь, вам досвід який всесвіт подарував! Це подарунок, просто ви ще не зрозуміли.
Пукимончиг• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо зробить щось погане?
Навряд чи. Зазвичай вони чіпляються в людних місцях.
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Наприклад?))
Із машиною ,плюне тощо
Аноним Советчик• 16 июня 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А якщо зробить щось погане?
А если возьмет деньги и сделает что-то плохое?
Брюнетка в Мармеладе
• 16 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
У мене на такі випадки нема готівки. Взагалі
Далі починають давити на своєму