Єдина Країна• 17 июня 2024

1 скринінг завищений результат

Дівчата, підкажіть, будь ласка, в кого був ось такий результат скринінгу. лікар запевнив, що все ок, але все одно хвилююсь. З першою дитиною показник був на зеленому фоні, а тут практично біля червоного. Поділіться своїм досвідом.
Розбещена цяточка• 17 июня 2024
По УЗИ все ок пока? НИПТ сделать и не переживать.
Гл. Амурная• 17 июня 2024
вы обрезали сам рассчитаный риск,
Не прохожу мимо• 17 июня 2024
В аналізі все розписано, що ви б хотіли тут почути
Кто крайний?• 17 июня 2024
Я би здала Ніпт. Да, у вас нижче граничних показників , але вже дійсно на грані.
So_so• 17 июня 2024
Я бы тоже сделала НИПТ и консультировалась с генетиком. Мне было 39 лет и индивидуальный (то есть лично мой риск) был ниже возрастного. А у Вас получается, что по возрасту 1: 670, а индивидуальный риск выше.
автор Єдина Країна • 17 июня 2024
Узд повність в нормі
автор Єдина Країна • 17 июня 2024
Ответ дляГл. Амурная
вы обрезали сам рассчитаный риск,
2,16
Перша леді колгоспу• 17 июня 2024
В мене так було. Індивідуальний ризик вище вікового. Але нижче граничного. Все ок, дитина здорова. Але це було 10 років назад, я в ці теми не заглиблювалася і про ніпт не знала. Зараз я би здавала ніпт в будь якому разі, не дивлячись на пріску.
Щедрик• 17 июня 2024
У вас на грани...это не есть хорошо
Нипт делайте обязательно
Сама купляю квіти• 17 июня 2024
Так у Вас же ризик підвищений із за віку , Вам 30.
Зроблено у 80-х• 18 июня 2024
У мене був підвищений ризик 1:242 через підвищений хгл, на другому скринінгу вже вирівнялося, УЗД всі були нормальні , направляли до генетика, сказали, що це через ЕКЗ , через токсикоз, вік (34 роки), низьку плацентацію , вагітність дівчинкою, від проколу відмовилася , ніпт не робила , перенервувала дуже , зараз чекаю 3 скринінг, надіюся, що все добре .