Наивная Хо• 17 июня 2024

Впервые бахнула каре, и радаааа

Девочки не носите годами гули .Меняйтесь.
Сиренькая• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
Я не рада була колись )) Нема бажання більше
Дуже довге каре коротче більш сексуальніше
Борщик• 17 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
На 2 день требо Мити
Ви кожен день миєте?
автор Наивная Хо • 17 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Автор, я с вами! А здешних тетенек не слушайте) сказали б вы, что с распущенными волосами до попы ходите - ответили бы: трусите свою волосню везде, сказали про гулю- они вам: что вы с Гулей, кто вам виноват…. Я тоже обрезала весной каре и кайфую, было до пояса. Я в принципе не понимаю, как с ними ходить распущенными постоянно
Ура!
Вам телефонограмма• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
длинные волосы шикарные у вас
автор Наивная Хо • 17 июня 2024
Ответ дляБорщик
Ви кожен день миєте?
Так .
Вишиванка• 17 июня 2024
Ответ дляСиренькая
Ні. Не хочу ) Це найкоротше, що було в моєму житті)
Кому там слова не давали• 17 июня 2024
Кожного ранку укладка з брашем тепер?
Завтра не пью• 17 июня 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Кожного ранку укладка з брашем тепер?
Так а если длинные распущенные и не Гуля, то тоже надо каждый день мыть.
Дівчина Бобула• 17 июня 2024
У меня каре, потому что у корней объем бешеный а концы несчастные и длинные не красиво, стригу. Если у кого густые красивые здоровые волосы - красиво очень, но если не так повезло, считаю не фиг за длину держаться
Сиренькая• 17 июня 2024
Я якраз вчора дивилася дві інстаграм стоінки наскільки з каре коротким правда уікава жінка відразу відкривається лице і тд а з довгим бачиш тільки волосся а не людину. За ним ховатися добре
Чекаю завтра• 17 июня 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Кожного ранку укладка з брашем тепер?
На самом деле зависит от качества стрижки, после хорошего мастера укладки минимум.
Вишиванка• 17 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Качество волос очень разное на двух фото
Те саме ) Каре після перукарні витягнуте й гладке, а друге фото - після миття голови вдома
Тут надолго• 17 июня 2024
Короткую стрижку нужно укладывать хоть немного . С длинными проще. На крайняк ваша Гуля
Мне без сахара• 17 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
В мене також але требо´ вкладати феном
надолго ли зватит? напишите про радость через полгодика
Мне без сахара• 17 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Фото
клас
неа
Вишиванка• 17 июня 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Не в каре столько волос, а в каре как будто мало их, интересно, у меня наоборот😁
Та так, я як облізла якась була з тією стрижкою 😂
Проработник• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
Вам сильно кончики профилировали, кончики рваные , оборванные прямо
Проработник• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
С длинными круче
Кому там слова не давали• 17 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ні я спокійно декілька днів хожу без укладки а от коротке волосся треба було кожного ранку вкладати бо крутилося по бокам особливо і терчало
Вишиванка• 17 июня 2024
Ответ дляПроработник
Це за вуха заклала і так здається. Воно було рівне, але все одно ніяке )
автор Наивная Хо • 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
Блин бомба волосы !Такие жалко стричь!У меня тонкие волнистые редкие и блонд .Интересно как мужики будут реагировать обычно им только длинные нравятся )
Покращена• 17 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
У меня волосы до середины попы, гулю никогда не носила.
возьмите медальку себе
Вишиванка• 17 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Дякую)
Головне, що зміни вам подобаються! А решта підтягнуться)
Пенек Возмездия• 17 июня 2024
Довго носила каре, але набридло. Волосся пористе, як трохи волого - закручується, то ж зробила каскад до лопаток, може й не модно, але мені личить, і як не витягувати кінці брашингом, то цікавий художній безлад створюється
Советчица Года• 17 июня 2024
каре отстій, минулий століття
Малинка• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
Яке класне довге волосся, у вас
П´яна вишня• 17 июня 2024
Автор, я з вами) Теж відрізла каре на минулих вихідних і щаслива) Хоча довжину мені зробили коротшу, ніж я хотіла, проте це не проблема - відростуть.
Для мене особисто довжина до лопаток - максимум, довше волосся вже бісить. Але це особиста справа кожного, кому що подобається.
Маю знайому з волоссям до талії. Густе, красиве волосся. Дивитися на це - норм, собі таку довжину не хотіла б.
Фісташкова кава• 17 июня 2024
Не, спасибо, я с гулей и распушенными похожу. Каре вообще не мое. Средняя длина чуть ниже лопаток👍 но если вам каре идет, поздравляю с новым имиджем
Покращена• 17 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
чоловікам блонд подобається
а я брюнетка, хотіла якось спробувати, але не наважусь волосся паскудити
а колись зробила опитування з перукою, на мої карі очі і чорні брови білявка сподобалась 80% і більшість чоловіків проголосувало
Фісташкова кава• 17 июня 2024
Ответ дляВишиванка
Преступление было обрезать такие шикарные волосы