Метелики на душі• 17 июня 2024
Назначали пить статины
Назначали пить статины , девочки кому назначали статины помогли снизить до нормы и не было побочные от лекарства?
Женщинас• 17 июня 2024
у мене холестерин 5.але ніяких статинів не виписували і пити їх не збираюся. Дієта! Сімейна сказала- як почнеш пити статини,то уже все,не злізеш.Допомогла дієта
Метелики на душі
• 17 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Дякую 🌺
Гага Газу• 17 июня 2024
В мене холестерин -7! Лікар сказала знижувати без статинів, бо в молодому віці вони шкідливіше ніж холестерин 🤷
Белоснежко• 17 июня 2024
В мене мама холестерин з 7.2 до норми знизила дієтою, а ви вже статіни їсти зібралися.
Глас_Народа• 17 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
Подскажите пожалуйста, что было в её рационе?
Шиворот Навыворот• 17 июня 2024
Я принимаю 2 года,холестерин снизился. А почему боитесь принимать?
Міряю від одиниці• 17 июня 2024
Ответ дляБелоснежко
добре , що в мами так, а мені дієта не помагає..
Ms. Скромность• 17 июня 2024
Призначали. Трохи пила. Поки не опинилась за кордоном і тут покрутили головою і відмінили. Холестерин це наслідок, потрібно зʼясувати чого. Якщо харчування то змінити його, якщо гіпотеріоз чи ЦД, то лікувати ці діагнози. Так мені пояснили. Лікую діагнози, ліпіди не сильно змінились, але все одно статини не радять
Метелики на душі
• 17 июня 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
погіршують функцію печінки, сприяють розвитку діабету, викликають і збільшують ризик розвитку раку, клімакс
Принцепесочка• 17 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Яку їжу обмежили?
Скільки яєць в тиждень можна?
Буду вдячна за відповідь,бо я наче на дієті,а холестерин як у вас
Скільки яєць в тиждень можна?
Женщинас• 17 июня 2024
Ответ дляПринцепесочка
Яку їжу обмежили?
Скільки яєць в тиждень можна?
Яєць їм багато. А оь смажеге і свинину взагалі виключила. А також вершкове масло. Сосиски і ковбасу будь яку
Женщинас• 17 июня 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Бо дуже шкідливі. Дуже. Їх назначають коли холестерин після 10
Белоснежко• 17 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Спитайте в гугла ’таблиця глікемічний індекс’. Все, що з низьким глікемічним індексом їсте. Головне, прибрати солодке, булки, жарене, консервоване.
Принцепесочка• 17 июня 2024
Ответ дляКарина250
У мужа 5,5 холестерин, но уже такой сильный атеросклероз пошел , назначили статины 40 дозировка, очень большая. Пока неделю пьет только
А як визначили,що сильний атеросклероз? 5,5 це зовсім не високий показник
Принцепесочка• 17 июня 2024
Ответ дляКарина250
Доплерографию сосудов головного мозга сделали. Стеноз 70 %, то есть только 30 % осталось кровотока 😥
Ого,сподіваюся, лікування допоможе покращити ситуацію.
Але,сумніваюся,що винен тільки холестерин,напевно є ще інші провокоючі фактори.