Люблю пиво• 18 июня 2024

Посоветуйте летний лагерь для подростка, пожалуйста

В лагерь никогда не ездил. Поехать на отдых семьёй нет возможности.
Захекалася читать• 18 июня 2024
Если общительный, то будет норм, а если нет , то могут быть слезы и нытье. Мои по лагерям часто и то , мне тут надоело, забери

автор Люблю пиво • 18 июня 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Общительный. Дома всё лето будет сложно. Маленькая сестра и бабушка сейчас живёт у нас.
Впораюсь зі всим• 18 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
За кордон?
Кинг-Конгша• 18 июня 2024
автор уточняйте, в україні чи за кордоном.Бо мене обісрали в попередній темі, вже навіть і радити нічого не хочеться
Мизимец• 18 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
строкаті єноти
автор Люблю пиво • 18 июня 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
За кордон?
Нет
автор Люблю пиво • 18 июня 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Україна)

Мяо мой мяо• 18 июня 2024
Ответ дляМизимец
строкаті єноти
Тіки не туди
Мизимец• 18 июня 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Тіки не туди
а чого?
Мяо мой мяо• 18 июня 2024
Негативний досвід.
Автор, вы дуже пізно шукаєте. Все вже давно зайняте. Лише якщо відмовні місця.
Радість моя• 18 июня 2024
Синевір Кемп також не дуже раджу.
Дитина щойно повернулася: весь загін за 2 тижні перехворів, дехто по два рази. Медична допомога на поганому рівні. Харчування - незадовільне, здебільшого несмачне, а для старших дітей ще й замалі порції. Діти щодня мівіну купували та їли.
Вони себе позиціонують як табір творчо-спортивного напрямку. Цього там вдосталь, різний креатив, майстер-класи щодня, екскурсії. Це сподобалося дитині.
Отже, враження змішані. Начебто є плюси, але й мінусів достатньо.
автор Люблю пиво • 18 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Синевір Кемп також не дуже раджу.
Дякую