Тро Нью-Йорку• 18 июня 2024
Оскарження рішення ВЛК
Питання в темі: чи є в кого позитивний досвід оскарження рішення ВЛК, коли людина вже в учебці? Чи реально після отримання бойової повістки оскаржити повну придатність. Чесно кажучи трохи в шоці від реалій: бусіфіціровали брата, 51 рік, що має подагру, псоріаз, грижі хребта і ще певні хронічні хвороби, що зараз в ремісії.
Пес Патрон• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Так він повинен був сам піти спокійно з усіма довідками , все оновити, але він цього не зробив. Чия вина ?
Ну дійсно, проте тепер маємо плюс одного вмотивованого здорового воя, і тепер ми на один крок ближче до перемоги.
Тро Нью-Йорку
• 18 июня 2024
Ответ дляАнонимус Я
Не дали? Вже після пройденого ВЛК не дали чи під час проходження?
Де саме проходив влк?
Щербаківського, 70 Київ. Коли ми приїхали з адвокатом, йому вже вручали, що він ’годєн’. Спробували додати документи за 11.06, забігали, до нього не пустили, стояли с@ки розважались, ми викликали поліцію, рівно як поліція зайшла в приміщення лікарні, дали адвокату віддати документи, далі наряд, що приїхав почав вимагати від адвоката надати пояснення про виклик, а інший наряд в цей час відвіз його до тцк на салютній
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
за 2 мес выплатили 11 тыщ, он их уже давно проел
Не вірю. У військових не така зарплата і виплачується вона вчасно
Бентливуман• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
В нього до 16 липня був час це зробити
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
Автор писала про бронь. Для цього треба було підготуватися, а не тягнути до останнього. А воїном буде як і всі інші. Деякі там більше двох років без перев
Педиатор_я• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Не хоче? Автор пише , що незаконно мобілізували і буде оскаржувати. А не хоче - це з іншої опери.
А якщо буде оскаржувати,то це хоче воювати?Вручили повістку на оновлення даних.Не прийшов?Поліція - розшук - суд - вирок.
Тро Нью-Йорку
• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
В нього на руках рекомендаційний лист з окладом військового аж в 2700
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Оклад - це одне. Зарплата у військових інша. Чи ви знаєте таких, хто 3 тис отримує в армії?
Ответ длянаКоблучках
Мій комент буде непопулярним, але я напишу. Все те, що є у вашого брата по здоровʼю , не дає права на відстрочку. І відверто у всіх чоловіків , які служать, в такому віці є хроніка, і часто погірше такої. А воювати комусь потрібно. І комісію мають пройти всі. Адвокат тут нічого не зробить, вибачте
Вы идите воевать, если комусь треба.
Брату автору не треба, ещё нескольким миллионам мужчин не треба.
Вам треба - вперёд на ноль.
Тро Нью-Йорку
• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Ви знаєте який пакет документів потрібно зібрати фірмі для бронювання підлеглих? Отож бо. Тільки вчора подали повний пакет документів.
Анонимус Я• 18 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
У разі незгоди з рішенням ВЛК при районному (міському) ТЦК на підставі його заяви громадянин направляється для проходження ВЛК при обласному ТЦК.
- только-только столкнулась с ситуацией, когда несогласный на основании этой нормы написал заявление на областную ВЛК, отказались принять, сказали «ты уже прошел ВЛК» и отправили в учебку ((
:(
А потім тут дивуються чому людина сама не пішла на влк з довідками.
Тому що системі потрібні воїни, байдуже чи вони здорові чи хворі. Байдуже, що військовий з подагрою і грижами може загинути в перший же бойовий вихід через фізичну нездатність побігти, наприклад. Потім знову таких самих наберуть, просто витратний матеріал
Тішуся неперетішуся• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Никому не нужно воевать,зачем вы навязываете свое видение мира. Мы в демократическом обществе,только добровольно. Или у нас коммунизм?
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляLora20
Вы идите воевать, если комусь треба.
Вам треба - вперёд на ноль.
Я вас не посилала. Кому треба - йдуть. А якщо брат автора такий принциповий, то документи міг не підписувати. Ніс би відповідальність по закону, але не воював би. Таку тираду треба було в ТЦК проголосити, от прямо вашими словами
Педиатор_я• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Ага,а якби євреї були такі принципові у ДСВ,то могли б не йти у газові камери.
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ні, у мене в країні війна. Як і у вас
Пес Патрон• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Ви в армії були? Які казкові підстави, можно не підписувати. Написано ж, що людину катували. Коли ви опинитесь в такій ситуації тоді будете відстоювати власні права. Вдачі вам
Чеширская кошечка• 18 июня 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
автор, фірма його не бронювала
Педиатор_я• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Ні, у мене в країні війна. Як і у вас
Де ця війна у вас проходить?На дивані в інтернеті?Чи закордоном на виплатах?
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
Катували??? Не читала такого в цій темі.
Неместная Я• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
А бронь хто б йому без військового квитка і комісії б зробив?
+100
Маячня якась.
Не служанка• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Соглашусь со всем, кроме ’а воевать кому-то надо’. У меня есть знакомые за 50, кто служит. Но это единицы, и они не сейчас начали, а намного раньше + всегда был спорт.
А по нынешней мобилизации три случая расскажу.
Муж (50+) искал, где может быть полезен в армии ещё в том году. Никто не захотел взять из-за возраста и состояния здоровья, хотя специальность у него реально интересная. При этом ВЛК он прошел запросто.
Второй случай. Друг семьи прошёл ВЛК и мобилизовали. Подготовку прошёл только со второго раза, в первый раз попал в больницу, здоровье сбойнуло. Потом больше полугода его перекидывали туда-сюда, потому что никому он в возрасте за 50 и слабый здоровьем не нужен. Потом наконец попал куда-то в снабжение.
Третий случай. Айтишник, очень круто зарабатывал, донатил чуть не половину заработанного. Тоже за 50, в мирное время был белый билет. В очередной визит в ТЦК оказался уже годен. Тоже подготовка только со второго захода, потому что в первый попал в госпиталь. Суставы давно в таком состоянии, что в перспективе замена. Постоянно на терапии был. После мобилизации, понятно, что уже нет той терапии. И тоже никто его не хотел брать. Сначала цокали языком из-за специализации, потом видели, что с палочкой еле ковыляет - и все. Никому не нужен.
Точно это вот прям эффективно в плане ’кто-то же должен воевать’?
Пес Патрон• 18 июня 2024
Ответ длянаКоблучках
Не давали спати, їсти, пити. Добре хоч не били, хоча ..., мабуть таки застосовували силу
наКоблучках• 18 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
Ні, не була. У чоловіка просто запитала. І вам всього найкращого
margo-788d• 18 июня 2024
Посмотрите сами закон, там около каждой болезни написано можно с ней или нет. Если есть нарушения, то можно оспорить. Может получится вам его перевести в ряды ТЦК.
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ні. Пробили по базі, взагалі ніде не знайшли.
так я ужe прочла, что нe было воeнного, так eщe раз- в чeм была нe права полиция? почeму он нe стал на учeт? он нарушил закон, а, виновато государство. и, да, бeз воeнного и влк eму бы бронь нe сдeлали, никак бы прeдприятиe бeз этиx докумeнтов вопрос нe рeшило.
Анонимус Я• 18 июня 2024
Ответ дляБентливуман
В нього до 16 липня був час це зробити
І де гарантія, що його виписки, лікування і стан здоровʼя врахують під час самостійного звернення? Так само можуть не додати до справи, видати висновок придатний і вперед. І ніякої відповідальності немає ні у лікарів, ні у тцк за те, що порушують закон і мобілізують непридатних за станом здоровʼя.