Конфиденциальность• Изменено 18 июня 2024

Зарплаты и пенсии в Украине, как такое возможно?

У меня взрыв мозга, посмотрела декларацию директора и главного инженера в научном.институте в Шостке.... Как такое возможно что они такого необычного делают что им столько платят?? Ведь можно нормально жить и с другой зарплатой. у этих пенсионеров пенсии по 14 тысяч + зарплаты космос) Зарплата за 2023 год у директора Щербань Володимир Валентинович
Вид доходу
Заробітна плата отримана за основним місцем роботи
Розмір (вартість)
6 578 192 грн
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляГореотума
Женщина, если наука не будет оплачиватьс вы жопу лопухом будете вытирать, и воду носить коромыслом
Учёные имеют небольшие зарплаты. Если дали грант-заработал. Но в основном младшие научные сотрудники пашут на дядю. И от его совести зависит их заработок.

Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляМайор Медуза
Що дивно? Нехай середня зп слюсаря в Україні 25тис/міс. Зп директора держ підприємства 6.5 млн/ міс. Різниця - у 260 раз!
В Англії сер зп 30тис в рік, директор заводу CEO отримує 4млн в рік. Різниця - у 133 раз.

В Україні прірва багатий - бідний у 2 рази глибша ніж в Англії. Тому більшість українців у 2 рази бідніші.
Могу предположить что заводы там есть разные.
Ну и не забывайте что у них разный рынок, условно.
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляГореотума
И в 50, и в 100.
А после того, как такие как вы на говно исходят, по поводу оплаты труда научных работников - обычно наступает полная разруха и голод.
Интересно сколько получает младший научный сотрудник в том же институте. У него тоже должна быть большая зарплата, но нет....
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляИрина Веселуха
А вас не турбує, куди ідуть бюджетні кошти ?
Он не из бюджетных денег зп получают, у него тов
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
І як же він став приватним?)
Приватизували
Гореотума• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Откуда вы знаете, что нет?
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
А чому лікар за копійки повинен стояти за операційними столом? Він повинен думати про пацієнта, а не про знижки в атб. Теж саме інші люди- вчителі, інженери. Копійчаними зарплатами робляться хабарники, та ’я за таку зарплату нічого робити не буду’.
Мову вже про пенсіонерів.
Врачи не стоят за копейки, в основном.
Хорошие хирурги зарабатывают от 150 тыс
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Мову вже про пенсіонерів.
В моїй лікарні лікарі отримують. 60-80 тис за місяць. Державне підприємство по нсзу
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляТа никада в жизни
У вас поганий досвід.
Я працю на державному підприємстві, де директор все вкладує в розвиток.
І якщо в аналогічному підприємстві другого міста працівники отримують мінімалку, то у нас наукові співробітники мають 80-120 тс в місяць.
Трохи нижчі за званням 50-70.
Беруть з вулиці. Наприклад якщо ви інженер радіолог ласкаво просимо
Ну порадовали. Но наверное минимальные пенсии на фоне вашей зарплаты все равно треш. Нет?
Хороший у вас руководитель. Тоже такого имели, а потом поменяли....

Уси Пуси• 18 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
В Германии и Франции топы предприятий не зарабатывают как пенсионеры, и даже в 2-3-5 раз больше не зарабатывают. И это нормально
А во сколько раз больше зарабатывают топы госкомпаний в Германии?
Уси Пуси• 18 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А зачем он декларацию заполнил?
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Ось інформація про цей інститут:

Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів — науково-дослідний інститут України, який спеціалізується на розробці рецептур вибухових речовин та порохів, технологій їхнього виробництва, проектуванні нестандартного обладнання для виробництва різноманітних видів пороху й вибухових речовин, а також виконує роботи з проектування, розробки й утилізації боєприпасів.
Інститут має лабораторію контролю якості сировини й матеріалів, які застосовуються при виробництві вибухових речовин і порохів.

Мабуть, його директор володіє багатьиа знаннями, які є унікальними і важливими для безпеки держави.
Сформулюємо так - держава виділила Інституту гроші на розробку/виробництво нових видів вибухівки, директор ’освоїв кошти’, виплативши собі з/п
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
А зачем он декларацию заполнил?
Потому, что часть денег получает из бюджета и должен ее заполнить. Но это не означает, что он все деньги получил из бюджета
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
У Ангелы Меркель в Германии, помниться зарплата была 17 тыс евро + надбавки, итого где-то около 20 тысяч выходило, это перед ее уходом
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Как минимальные пенсии связаны с чьей-то зарплатой?
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляKusalochka
Ну 13 тыс $ в месяц. Это много? Могу скинуть 100 тем с советчицы о доходах, где часто звучит, что 10 тыс $ это нищета и как максимум средний класс))
З такими доходами - середній клас хіба якщо така сума ’на кожного члена сім’ї, включаючи кота та собаку’
І то з натяжкою(((
Уси Пуси• 18 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так всё таки ТОВ на бюджете?)
автор Конфиденциальность • 18 июня 2024
Так кто такая Ангела Меркель и кто такой Щербань Владимир.... Пусть даже топ топ Шостки
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Вы можете понять что политики и директор тов это немного разные вещи.
Ну и у нее еще было много разных плюшек.

Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Так всё таки ТОВ на бюджете?)
Они могут нос заказ выполнять, и он, я так понимаю в гос институте преподает
Уси Пуси• 18 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А у директора пингвинов Дикого тоже ТОВ, как я понимаю?)
viter33• 18 июня 2024
Ответ дляЮлияА91
Так платили б зарплату нормальную, не было б мыслей о сливе топлива
З/п Голови Верховного Суду в розмірі 400+ тис.грн./міс абсолютно не заважала йому брати хабарі по 2 млн.дол.США
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Нет, то довольно странно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2024
Ответ дляГореотума
Пусть ’другие’ тоже идут в науку. В чем проблема?
і шо? я науковець, 25 років стажу, кучу дипломів , атестатів, публікацій, зарплата 7000. чим його наука краща?
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Давайте згадаємо яка в нас пенсійна система .
Консолідована. Ми зараз працюємо, роботодавці платять податки, пенсіонери отримують пенсії
Не забуваємо що ті що працюють зараз утримують тих що працювали вчора.
Оскільки населення України різко скоротилося,
То зараз один працюючий платить податки за одного пенсіонера ( плюс мінус)
От з зарплати в 10000 утримують пенсіонеоа на 2200.
Зараз відбувся колосальний відтоку населення , а це значить що скоро пенсій зовсім не буде.
Бо 1 працюючий не зможе утримувати 5 пенсіонерів.

Але при цьому по всьому, чому б не отримувати зараз гарну зарплату, і вже самому планувати свою пенсію?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
В директора дослідного інституту не може бути великої з плати згідно тарифної сітки, можливо, в нього є інші види доходу(наукова робота, викладання)
директор і є науковим співробітником в тому числі, за це він отримує своб зарплатню згідно тарифу, викладання повна ставка, а при наці повної ставки він не моде мати за законом це аж 10000 тисяч додатково, щось цифри в його зарплатні взагалі з небес, вам так не здається?
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Меркель державний службовець
А Щербань директор підприємства, грубо кажучи він сам заробляє собі гроші.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Це річна, а не місячна.
і що? чому в мене 7000, а в нього мільйони? звідки такий розрив? у нас в державі тариф для всіх однаковий. а згідно тарифної сітки не має бути такої різниці
Зліпок ступні• 18 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Он не гос предприятии, а в частном. Там нет тарифных сеток
Та никада в жизни• 18 июня 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Кхм. Може ще й 1 запис в трудовій. Раніше цим гордились.
А я бухгалтер.
Можу працювати на 8000 можу на 40000.
Вибрала там де пропонують 40000