Губка Боб• 18 июня 2024
Чи варто купувати онлайн бухгалтерський курс ведення ФОП?
чи краще купити підписку, скажімо бухгалтер 911, та там все прослухати та почитати?
Кров з молоком• 18 июня 2024
а практикувати немє можливості? я б комусь зі знайомих заплатила, щоб мені показали краще ( я так робила у 2006 році)
Губка Боб
• 18 июня 2024
Ответ дляКров з молоком
Дякую, теж варіант
ГороховаЯ• 18 июня 2024
найдите кого-то и заплатите. Или устройтесь на работу - посмотрите на это всё изнутри. Я так делала. Устроилась бухгалтером за какие-то копейки. Всё узнала, научилась. Но это было давно в 2006 году