Вообще не факт• 18 июня 2024
Посоветуйте, пожалуйста, курсы немецкого для подростка в зуме
Мы в Украине живём. Ищу не очень дорогие. Я знаю, что все Гете советуют, но боюсь не потянем . Нам не обязательно супер эффективные, а хотя бы школьную программу подтянуть, позже уже поищу хорошие, тот же Гете рассмотрю..
НеВРотик• 18 июня 2024
По темі - дитина займається на групових iriska school, як раз вистачає, щоб дотягнути до шкільної програми, не більше. Річна оцінка 10
Вообще не факт
• 18 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Дякую, підкажіть будь ласка ціни, щось не можу на сайті їх побачити, а Ваша дитина тричі чи двічі на тиждень займається? Бо у мене син..як би м´яко сказати, не дуже вмотивований, згоден тільки два рази , то шукаю, не тільки не дорогі, а щоб саме два рази на тиждень
Вообще не факт
• 18 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Все, знайшла їх в інстаграмі , зараз все спитаю, дякую
НеВРотик• 18 июня 2024
Ответ дляВообще не факт
Два рази на тиждень, 1850 грн в місяць виходить.
Чи 1750, уже не пам´ятаю, кому що плачу купа курсів різних
Вообще не факт
• 18 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Так, вони так і відповіли, 220 грн/заняття, дякую Вам, така ціна мені як раз підходить