ToungeSuckerGirl• 18 июня 2024

подвійні стосунки Ч2

друга частина.

я змирилась з таким життям але йти не хотіла, бо любила.

і одного чудового дня коли я цього не очікувала я познайомилась з через роботу з чоловіком клієнтом з яким ми спілкувались надалі..... він проявляв повагу в спілкуванні..... але це було віддалене спілкування. ми багато переписувались, сміялись. з часом перейшли на гарячі смс, з фантазіями від яких я отримала оргазм ( я була в шоці що це можливо).
але про щось більше (зустрічі і секс) я не могла собі дозволити, я сказала що я не хочу зраджувати своєму хлопцю. але він знав що в мене є стосунки і що в них не все гаразд (деталей,звісно він не знав).

з часом ми закохались...... але я не поспішала розходитись з колишнім.
(такого типу віддалені стосунки були 8 місяців) я старалась знову з колишнім говорити і заявляти про свої потреби. він говорив, обіцяв, щось пробував і знову забував за мене, все по колу.

в одному скандалі він мені сказав що " я не ображусь,якщо ти заведеш собі коханця!". я була розбита, і він сам розв´язав мені руки.

я наважилась і переїхала на колишню квартиру .......
він вважав що це пауза як для нього від мене, так і для мене теж. я теж про це думала що це можна буде щось врятувати ( я була дурна)

було важко відпустити його, але я вже була закохана в іншого.
колишній поводив себе як мала дитина і звинувачував мене в тому що я не повертаюсь до нього, що я нічого не хочу робити далі. хоча він нічого не робив для мене як чоловік.

з іншим новим партнером ми далеко зайшли в спілкуванні. це вже розмови про почуття, які ми щасливі що маємо один одного і ми чекали зустрічі, відпустки. готувались, рахували дні. він вважав що з колишнім все покінчено, тому що я йому сказала що я переїхала і ми посварились з колишнім і певний час була пауза в спілкуванні з колишнім. але я запитала в нового партнера "хто ми один одному, якщо ми говоримо про те що кохаємо один одного і хочемо бути разом?". він відповів " ну, ми хороші коханці". я очікувала іншої відповіді, адже коханцям на мою думку не заливають про такі відверті почуття, я вважала що коханці це- потрахались, попили кави і до наступної зустрічі. тому я зробила для себе висновок що раз ми коханці всього навсього, а я хочу сім´ю і дітей в майбутньому, то я можу продовжувати далі спілкування з колишнім і мати ПОДВІЙНІ СТОСУНКИ надалі.

після нашої першої зустрічі і чудового часу разом мій "коханець" назначив наступну зустріч. але я сказала що мені буде не дуже зручно їхати до нього в місто, адже він має розуміти про те,що в мене є й інші стосунки. і я хотіла щоб приїхав він.......
він був в дикому шоці, наші стосунки мали розкол. він думав що стосунки з колишнім завершились і вважав мене своєю дівчиною, думав про подальший розвиток стосунків..... а тут дізнається що я була одночасно з двома.

я пояснила це з своєї точки зору, що він сам сказав, що ми лише КОХАНЦІ, тому звітувати йому за інші стосунки я не збиралась про сварки чи примирення з колишнім.Ну і звісно ж, він і сам не питав як справи з колишнім!!!!

він сказав що його життя поділилось на до і після і що наша перша зустріч була обманом для нього, що я його обманула!

але я не робила цього спеціально!!!!
geoignis• 18 июня 2024
Все вы нормально делали.
Он сам сказал, что вы любовники. Это его определение. Раз он хочет новый уровень, то не может вас обвинять, что вы пытались сохранить прошлые отношения.

ПланМаршалла• 18 июня 2024
А де перша частина?
автор ToungeSuckerGirl • 18 июня 2024
Ответ дляПланМаршалла
А де перша частина?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3556131
geoignis• 18 июня 2024
Интересно написано. Непонятно как вам новый мужчина в сексе (хотя опыт у вас почти ноль, но все же).

Третья часть будет?
Шматочок хмарки• 18 июня 2024
Ага. Вважав своєю дівчиною і думав про подальший розвиток стосунків. Брехло. Хотів безкоштовну повію тільки для власного користування) Пожаліла б хлопця, але і той у Вас таке щось. Так що правильно зробили. Для стосунків і створення сім´ї шукайте третього.
Taby• 18 июня 2024
Ну не вдалося вам на двох стільцях всидіти.. буває