Мамин тріль• 18 июня 2024

Франківськ. Підкажіть майстрів з пудрового напилення брів...

Усім добрий вечір! Дівчата, будь ласка, підкажіть майстрів з пудрового напилення брів та стрілок. У кого робили? Як тримається? Чи не змінився колір? Якщо можливо, з контактами. Дуже вдячна!
Тундиринда• 18 июня 2024
Роксолана Шевчук круто робить. В неї студія і вона має купа нагород на чемпіонатах. вул.Міцкевича 8. інстаграм її дивіться

Міряно-переміряно• 19 июня 2024
Олена Сливоцька. Хвалять її, має свою студію