Повелитель бітка• 18 июня 2024
Как правильно накрутить волосы? Средства чтоб держалось
Девочки, буду крутить первый раз крестницу, на конусную плойку, я поавильно понимаю сначала надо чем то побрызгать чтоб хорошо взяло, и потом лаком забрызгать? Что использовать ?
Семенівни сусідка• 18 июня 2024
Чуть пінки до, і лаку після, але на конусну в доньки і без цього норм тримається
Великий сатирик• 18 июня 2024
Найкращий метод - на ніч на пояс від халата.
У нас так всіх дівчат мами на виступи крутять. Тримається до вечора без лаків і пінок. І локони гарні.
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Це щось нове ) не чула)
Великий сатирик• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Це щось нове ) не чула)
В Ютуб купа відео.
Ще й не заважає спати. По боках виходить як дві косички.
І волосся не псує, як плойки.