Зам. зав. Анонима• 19 июня 2024
Чоловік хоче спільну дитину. А я ні.
В мене дві дитини від першого шлюбу(17 і 8, в нього одна(12) років. І я дітей більше не хоче взагалі. Живемо всі разом.
Чоловік спочатку натякав, а зараз він ображається, коли я йому в сотий раз повторюю свою позицію.
Але я дійсно не хочу, все. Я себе реалізувала як мати. Пропонувала взяти дитину з дитячого будинку, та він не хоче, хоче, щоб я народжувала.
В стосунках 4 роки, офіційно одружені 3. Про дітей розмовляли ще на початку і всі погодилися, що трьох нам вистачить.
Хто був в схожій ситуації, як вирішили проблему?
Оябунчик• 19 июня 2024
Ответ дляБойова
Але це не значить, що змінилася і ваша думка з цього питання. Так йому і скажіть- мої бажання не змінилися.
і ще цікаво- наскільки ви забезпечена родина? ви десь їздите,відпочиваєте? Бо лише ніщєброди з зп 20-30 тис вважають що вони самци-осємєнітєлі....Він може дати всі дітям достойну освіту? якщо ви в Україні- то є великий шанс,що рано чи пізно його мобілізують. Хто потім буде на ноги ставити.? до речі,це був ще один аргумент проти вагітності.Що я під час війни народжувати НЕ БУДУ,
Moon shine• 19 июня 2024
Хай подякує ,що ви погодилися жити з дитиною чоловіка,бо не всі жінки на таке згодні,знайшли спільну мову з усіма. Він забагато хоче. Насамперед треба враховувати власні інтереси. Бо якщо що- розгрібати фінансові проблеми і ін. будете лише ви. Коли мені запропонували народити,але попередили,що можуть його забрати на війну,я помахала ручкою. Навіщо мені додатковий гемор?
А шо сталося?• 19 июня 2024
Ответ дляБойова
І що? Він має відстрочку, тому що у родині 3 дітей до 18 років?
Не имеет конечно. Ведь двое детей не его. У меня знакомого забрали служить. А у них 5 малолетних детей, но 3 было у жены от первого брака, а 2 их общих.
Мэри Попкинс• 19 июня 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Інстинктів у людей немає.
Є інстинктивна поведінка, яка повністю контролюється силою волі і мисленням.
Угумс) Ось якщо ми говорим про силу волі та мислення, то якраз випадок автора найближче підтягуються під ваше визначення.
Наталя-e9ac• 19 июня 2024
чесно? я б піддакувала, але просто не вагітніла. типу усі задоволені ,але дітей нема. і так при такій клькості дітей в хаті і віці, я б точно не хотіла ще.
Лівий Локіть• 19 июня 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Ще більших брендів не читала. Одні продовження нації, інші неліквід? 🤦♀️
Що неліквід ?Що ви подумали ?
ЗАРАЗ важко народжувати , час важкий ,що неліквід ?
Зам. зав. Анонима
• 19 июня 2024
Ответ дляБойова
Яким чином це питання відноситься до теми?
Зам. зав. Анонима
• 19 июня 2024
Ответ дляБойова
Він не розуміє мене, розумієте?
Зам. зав. Анонима
• 19 июня 2024
Ответ дляОябунчик
В нас не має проблем з грошима. Всі діти навчаються в приватних школах, маємо водія для дітей і пані, яка приходить готувати і прибирати.
Але ми теж вдвох працюємо
Оябунчик• 19 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Він не розуміє мене, розумієте?
ну то все- або він дослуховується,або ви розлучаєтесь. якщо хитріша- брешіть. перша жінка мого тепер.чоловіка 10 р дурила його,що не може завагітніти. Пила пігулки і все. В чому вже призналася аж після розлучення. і навіть зробила аборт. Мала вже під кінець коханця. Мета - просто тягнула гроші,їздила по 5-6 р на відпочинок,купувала прикраси і все що заманеться. Заміж вийшла через гроші і діти їй не треба були. Чоловік був старший за неї на 10 років. Вона хотіла наскладати грошей і розлучитись,дещо відсудити і лишитись молодою нареченою при грошах.. Та не вийшло. Нічого з майна відсудити не вдалося,бо не працювала і довести,що вона хоч щось вклала- не змогла. Грошей трохи наскладати і навіть дещо вкрала у чоловіка. Тому якщо хочете зберегти сім*ю- вішайте лапшу. Або мовчки перев*яжіть труби.
Мошей ницца• 19 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Але ми теж вдвох працюємо
Вы с Польши что ли
СкумбріяП8• 19 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Що неліквід ?Що ви подумали ?
Ваша цитата: «зараз війна і я взагалі не знаю як молодь народжує ,але це продовження нації». Молодь народжує то норм, а якщо в як автор, то це що, не продовження нації? Чи що ви хотіли сказати? Автор та чоловік давно не молодь, а зрілі люди.
Лівий Локіть• 19 июня 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я мала що і молодь народжує ,що в наш час це страшно ,так і автору не радила б тим паче в 40 .Страшно народжувати зараз в цей час ,але якось це і треба ,бо це продовження роду,нації.Мододь гине і покоління знищують.
Лівий Локіть• 19 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Чому з Польщі?
Мабуть що ,пані’ приходить.Саме слово в Польщі зазвичай ,пані’.
Зам. зав. Анонима
• 19 июня 2024
Ответ дляЛівий Локіть
В нас в школі у дітей так звертаються до вчителів. пані Тетяна, наприклад
Лівий Локіть• 19 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви в Україні? Незвично якось.
Але в ваших 40 і 46 ну пізно ,навіть при грошах .Краще в ваших дітей вкладатися і потім насолоджуватися їх дорослим життям.Моїм 17 і 23 ,новий етап .
У вас є взаєморозуміння ,ви виховуєте спільних дітей і постарайтеся переконати що 8/12 річні діти будуть менше отримувати уваги.Будьте наполегливою.
Мошей ницца• 20 июня 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Где это у вас? В Украине ко всем обращаются по отчеству
Зам. зав. Анонима
• 20 июня 2024
Ответ дляМошей ницца
В приватній київській школі