Удачная• Изменено 19 июня 2024
Де купити сандалі Київ
Потрібні молочні/беж сандалі на тонкому маленькому каблучку
Обійшла всю лавину, це якесь знущання
Одні каблуки кубом якимось або шльопки
І ціни шок
Де можна глянути до 3000 щось таке?
Окрім ринків
Обійшла всю лавину, це якесь знущання
Одні каблуки кубом якимось або шльопки
І ціни шок
Де можна глянути до 3000 щось таке?
Окрім ринків
Асталависта бэйби• 19 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
гляньте на md fashion на сайте
Ціни шок в автора) А ви пропонуєте ще більший шок)
тогдалия• 19 июня 2024
Це називається ’кіттен хілс’ (прошу пардону в учасниць теми про тоддлера)) Спробуйте так пошукати
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Удачная
• 19 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я ж не проти заплатити і 5000, але питання в тому яка якість, бо за 3000 шльопки де видно клей по всій підошві і сморід котячої сечі ну то вже занадто
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2024
Ответ дляУдачная
Я вас понимаю, цены действительно очень высокие. Я купила босоножки в Симболе за 20 т гр с скидкой и не могу сказать что капец какие классные , ниже по стоимости и не против купить но не смогла подобрать ничего.....((( а когда у людей бюджет ограничен -то вообще выбрать нечего
Удачная
• 19 июня 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Невже і я дожила до такого, що мені вже взуття не дорогуще не подобається 🥲
Удачная
• 19 июня 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Автор, в Міратон були? Там завжди багато взуття на підборах.
Була
Світлого з такими підборами немає(