неДоПриличий• 19 июня 2024
Логистика это плохая специальность?
Сладко-соленая• 19 июня 2024
Ваши критерии хорошей специальности можно услышать? Ну чтобы мне как логисту было понятно с чем сравнивать.
Душа компанії• 19 июня 2024
Що ви маєте на увазі? Як вибір направлення у навчанні? Для роботи?
нормальний напрям, логісти потрібні завжди і всюди. Але якщо ми говоримо про вибір спеціалізаціі у навчаннні, то яка різниця? це все рівно буде економічний напрямок, близкь 90% усіх предметів буде така сама як на тому ж маркетингу/рекламі/менеджменті і т.д. чи закінчивши учбовий заклад за спеціальністю логіст, треба працювати тільки логістом? Я закінчила ВУЗ за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, я жодного дня не працювала за фахом. Навіть близько. Головне це загальне розуміння якихось базових засад, а далі тільки практика, не залежно від обраної спеціальності (ну я не маю на увазі, коли скажімо закінчивши театральний, хочуть працювати юристом)))
Наверняка• 19 июня 2024
Спеціальність - хороша.
Але то умовно.
Головне - то ваше бажання працювати і розвиватись, бо, як і скрізь - все в наших руках.
У мене освіта філологічна, працювала за фахом кілька місяців, а потім потрапила до компанії у відділ логістики і....багато років в цьому.
Умови та оплата різні від компанії до компанії, віід посади до посади.
Але одне із плюсів - то можливість віддаленої роботи.
Але то умовно.
Запасная спина• 19 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
Ким Ви зрештою працюєте?