Трільчиха• 19 июня 2024
До якого віку можливий секс?
Чоловіку хочеться все меньше. І то під ранок.
Ввечері секс - це вже дуже рідко.
Я б ще хотіла хоча б раз на тиждень.
Мені 49 чоловіку 54. Це вже все? Фінал сексу?
Ввечері секс - це вже дуже рідко.
Я б ще хотіла хоча б раз на тиждень.
Скоро_вчера• 19 июня 2024
Все индивидуально, есть люди, которые сохраняют желание всю жизнь, а есть- ассексуалы,которым и в юности секс не интересен.
Ліплю вареники• 19 июня 2024
Ну, якщо напишу наш вік, скажуть -брешете. Все, від вашого ставлення один до одного і здоров´я.
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляСмурфик
У всех по разному.
На простатит пусть проверится
Перевірявся. Все нормально.
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую.
КаРаКаТиЦа• 19 июня 2024
Ответ дляСкоро_вчера
До чого тут бажання, коли просто не встає? Він би може й хотів, але пеніс не працює.
вентиляторная• 19 июня 2024
Слушайте, я мужа тоже уже не воспринимают как секс объект. Со стороны кажется, что мне секс не нужен (мне 43, ему 48).А он мне о-го-го как нужен, часто и густо. Но с другим. И я тоже отлыниваю постоянно. И врачи мне точно не нужны. Может, и у вас так же. Вы думаете, у него проблема, а он просто уже вас не хочет.
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляСмячиком
С этим да
Ви думаєте черга інших у мене стоїть?)))
Шалена невинність• 19 июня 2024
Моя родичка працює в Італії доглядальницею. Був в неї подопічний, чіплявся до неї , йому 94 роки було. Вона навіть його стоячий член сфотографувала в доказ приставань. Коли поїхала у відпустку, знайшла собі тимчасову заміну. Ту жінку дід закрив на балконі поки не згодиться з ним переспати. Вона і переспала, ще й неодноразово. Повертається моя родичка з відпустки, а дід їй ’до побачення’. Ти мені не даєшь, а та дає. Добре що в цю ситуацію втрутились діти того діда, робоче місце було збережено.
Ще знала одну жінку поважного віку за 80, то вона на лавочці сиділа і розповідала сусідкам що дуже секс любить і їй хоч раз на тиждень чоловік потрібен. Але десь за рік вмерла. Тобто сексуальне бажання було до кінця життя.
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ длявентиляторная
Та він, по ходу, вже на пенсію хоче)))
вентиляторная• 19 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
Та він, по ходу, вже на пенсію хоче)))
Ну вам виднее, конечно. В его возрасте, конечно, будет лень секситься с приевшимся партнером. Страсти то уже нет наверно? Вот ему и лень. Мотивации нет. Вот и накладывается отсутствие желания к вам на возрастную лень. Но это как одна из причин. Хочет он вас или не хочет, вы должны чувствовать как женщина.
Злива інформації• 19 июня 2024
Все индивидуально, моему мужу 60, 2 раза в день стабильно секс, я утренний не люблю для меня это ужас, ему надо
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
уже о душе пора думать, а вы все тавоськаетесь
Ага, і потихеньку повзти на кладовище.
Пустощі-веселощі• 19 июня 2024
Ответ дляЗлива інформації
вы утром терпите?
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляШалена невинність
Ого.
Злива інформації• 19 июня 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
вы утром терпите?
Не то чтобы терпплю, получаю удовольствие спросоня и без прелюдий, у нас договоренность на этот счет
Трільчиха
• 19 июня 2024
Ответ дляЗлива інформації
Та в тому справа, що я ранок теж не люблю. А ввечері раз в місяць - мені мало.
Я натуралка• 19 июня 2024
Двоюрідна бабка вмерла в 86 років
В 85 у неї був новий дід (взагалі вона міняла дідів ДУЖЕ часто)
Злива інформації• 19 июня 2024
Ответ дляТрільчиха
А почему вечером не хочет?
Весела пiсенька• 19 июня 2024
мій вітчим хоче маму в свої 67. а їй то не цікаво вже. випрошує, скажем так. Вони однолітки. і ще десь коли їм було по 60, мама казала, що 2 раза в тиждень то вже задофіга, а він хоче три. все індивідуально
Я натуралка• 19 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
ви з мамою на такі теми спілкуєтесь? просто цікаво
Весела пiсенька• 19 июня 2024
Ответ дляЯ натуралка
так. спілувались і спілкуємось
Бентливуман• 19 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бажання если есть тоего не спрячешь. Есть руки, язык и игрушки.
Бентливуман• 19 июня 2024
Ответ длявентиляторная
Как думаете, как сохранять отношения что бы они не приедались?