Срочнокпсихологу• Изменено 19 июня 2024

Бальзам для фарбування ABOUT

Донька хоче спробувати затонувати волосся. Дивлюся бальзам з єви about. Колір - щось рожевеньке, природній колір русий. Можливо користувалися таким бальзамом чи варто пробувати.Як довго тримається відтінок на волоссі?
Видна міленіалка• 19 июня 2024
Я користувалася. Сподобалося. Вимився десь після 3 миття волосся
Ку-кусик• 19 июня 2024
Усі пастельні відтінки з цієї лінійки лягають злегка тільки на блонд від 10 рівня.
На русявому волоссі ефекту не буде.
автор Срочнокпсихологу • 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
То нормально,якщо не підійде то через пару раз миття змиється
Видна міленіалка• 19 июня 2024
Ответ дляКу-кусик
На русявому волоссі ефекту не буде.
Я на 6 тоне убираю рыжину фиолетовым цветом. Так что на русый ефект точно будет
автор Срочнокпсихологу • 19 июня 2024
Ответ дляКу-кусик
На русявому волоссі ефекту не буде.
Підемо в Єву, побачимо які є в наявності кольори, можливо щось спробуваємо
Раздражевская• 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
І я на шостому. А на скільки ефекту вистачає і скільки бальзам тримати треба?
Видна міленіалка• 19 июня 2024
Ответ дляРаздражевская
До 4 помоек головы ( но у меня густые волосы и я мою 2 раза в неделю). Держу 50 мин. Беру либо аметист либо фиолетовый
Раздражевская• 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
О! Дякую! Дає природній відтінок, без фіолетового?
Бо так та рижина дістала...
Видна міленіалка• 19 июня 2024
Ответ дляРаздражевская
Бо так та рижина дістала...
У меня крашеный волос, дает холодный оттенок, именно убирает рыжесть между окрашиваниями. Возьмите аметист он менее яркий и попробуйте.
Раздражевская• 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Обов´язково візьму, дякую!
автор Срочнокпсихологу • 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Після ваших коментарів я не лише доньці хочу взяти, а й собі, що прибрати жовтизну і додати ’життя’ фарбованому волоссю
Чесно брешу• 19 июня 2024
Я брала в картонной пачке , не в тюбике , в саше, так он до такой степени стойкий оказался , что я его с кожи не могла смыть, куда он случайно попал . Так что имейте в виду .
Ку-кусик• 19 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
У мене 8!! рівень, взагалі не взялося, пробувала різні фіолотево-попелясті відтінки.
Слухи-руки не распускаю• 19 июня 2024
Краше сьос. Стійкиший, эбаут на 1 миття. Там же в Еві, в тюбику як краска.