Таракашечка• 20 июня 2024

Кто уже сдавал ЄФВВ, ЄВІ для аспирантуры в этом году?

Задания сложные? Спасибо
Murzeelka• 20 июня 2024
Посмотрите прошлогодние

Мания-Величия• 20 июня 2024
А ви одразу після магістратури вступаєте, чи 20 років потому?
автор Таракашечка • 20 июня 2024
Ответ дляМания-Величия
Ну, не 20)) трохи менше
Настасья Пицун• 20 июня 2024
Послушаю) тоже буду сдавать в этом году для аспирантуры
Ms. Анонимная• 20 июня 2024
Ответ дляМания-Величия
Я вступила через 18 років після закінчення магістратури)) зараз вже багатолітніми аспірантами і студентами не здивуєш, а от мені було трохи соромно серед своїх юних однокурсників, я ще до ковіду вчилася. Але нічого, справилася))
Обстановщица• 22 июня 2024
ЄВІ починають здавати з 24-го червня.
Якщо хтось здасть, напишіть, будь ласка, хоч якусь інформацію, яка тема текстів була, останні завдання з граматики на які правила
Українська зірочка• 08 июля 2024
Ну что автор прошли? Мне вот интересно тот ’умній’, что проходной бал поставил 160, в табличку результатов заглядівал вообще?? Есть 159, есть 162. 160 нет. Их и набрать невозможно. Как 161 набрать нельзя. Дибилі