Тумба-юмба• 20 июня 2024

Дрібні крововиливи

Прошу поради, у кого був досвід догляду за літніми пацієнтами? Бабуся, 88 років, важка деменція. З дому вже не виходить, тому лікарська консультація наразі проблематична. Коли було краще, у березні здали всі аналізи, обстеження, пройшли кардіолога, невролога. Є атеросклероз, гіпертонія. Окрім протидементеої терапії приймає ліки від тиску і статини. Кардіолог побоялася додавати кроворозріджуючі препарати, бо вже тоді у неї на рівному місці зʼявлялися синці, в основному на руках. В кінці квітня стався мікроінсульт, по моїм здогадкам, ледь вислухала її, з психікою зараз великі проблеми. Але окрім продовжують зʼявлятися на руках маленькі крововиливи. Не вдаряється точно, під наглядом. Дуже легко травмується шкіра, довго заживає. Шкіра лущиться і сиплеться з неї, як сніг, керма не допомагають. До того ж у неї синьо-фіолеьові стопи, постійно. Психіатр сказала «це старість», а я не можу знайти собі місце. Невже у неії такі крихкі судини можуть бути? Чи це якийсь небезпечний прояв? Фото не для вразливих
Барвіночка• 20 июня 2024
Что б это не было,никто уже не вылечит.оставьте бабку в покое дожить

Шпондєр• 20 июня 2024
Автор, це боляче , але її час підходить
Вона ж не молодіє . Організм старий вже. Зі старої баби дівку вже не зліпиш
А я з косою• 20 июня 2024
психиатр тут никак не поможет, еще бы у стоматолога такое спросили.. это надо к гематологу
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляШпондєр
Автор, це боляче , але її час підходить
Я боюсь пропустити щось небезпечне і важливе. Не хочу, щоб вона мучилася. Бо зараз її нічого не турбує
Країна мрій• 20 июня 2024
Можно вызывать врачей на дом, но это стоит денег
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляА я з косою
Я попитала у неї, бо вона була останній лікар, який бачив бабусю. +вона працює з дементними літніми людьми. Ось тепер тут питаю, бо до гематолога я її не дотягну
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Так, я розумію, я вже викликала психіатра додому. Не дуже дешеве задоволення
Країна мрій• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Вряд-ли вам тут на форуме помогут. Нужен специалист. Как минимум семейный. Кстати, а вы ведь сами можете записаться к её семейному и прийти на приём с фотками
ЛюбимаЯНЬ• 20 июня 2024
Автор, мои соболезнования. Возможно проблема настолько комплексная, что тут одним врачем не обойдешься.

автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Сімейник сказала мені «що ви від мене хочете, я на виклики не ходжу, коли бабусі не стане, прийдете до мене з її паспортом»
1010101• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
синдром старческой астении (frailty syndrome). Этот синдром включает в себя общую слабость, истощение, снижение физической активности, и также может сопровождаться ломкостью кожи и сосудов. У худых пожилых людей это особенно заметно, так как у них уменьшается подкожно-жировая прослойка, что делает сосуды более уязвимыми
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мене просто бісить що на ній всі ставлять хрест, але ж вона ще жива!
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ для1010101
Дякую вам! Все так, слабка, виснажена, піду читати
ЛюбимаЯНЬ• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Организм и сам себя поддерживает, но для этого надо двигаться, заботиться о себе. По сути все это ложиться на вас. Мне кажется очень тяжело обеспечить хоть приблизительно полноценную жизнь на одних препаратах. Напряжение-расслабление мышц и циркуляция крови - вы представляете себе как это сделать? А оно сильно влияет на состояние кожи.

Пожалуйста, не злитесь на врачей. Не думаю что задача прям такая легкая и решается одними-двумя таблетками.
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ

Я просто в глухому куті. За ці 4 місяці я всю душу в неї вкладала: лікарі, таблетки, вправи, гігієна а стає тільки гірше, і в фізичному, і в психічному плані(
ЛюбимаЯНЬ• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Она не справляется сама и не будет. Все ее существование зависит от вас. Но моложе она не станет.

Попробуйте пересмотреть свое отношение к ситуации. А то как бы вам самой помощь не понадобилась.
автор Тумба-юмба • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ

Так, стан зараз жахливий. Дякую
Країна мрій• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Вы не поняли написанное. Вы пойдёте на приём к семейному с теми фото, что здесь выложили и описанием
Все і одразу• 20 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Бабусі 88 років. Що ви хочете від лікарів? Я перепрошую, але вам так хочеться бути хорошою в очах оточуючих?