Пукимончиг• Изменено 21 июня 2024

Що ж друзі настала п´ятниця 21 червня - готуймося до нових сорому та ганьби

адже сьогодні національна збірна України з футболу проведе свою другу гру ЄВРО-2024 проти Словаччини ...
И.О. человека• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
А треба абсолютно на все казати, що то божа роса. Не знаю, як ви, але я не можу казати про гімно, що це мед. Тільки тому, що гімно зроблено у нас.
В деяких випадках краще промовчати, щоб мати розумний вигляд
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
Тю, готуйтесь до чогось кращого. Чого ви лізите в той футбол? Там чоловіки самі розберуться) готуйтесь до трійці, квітів нарвіть, готуйтесь до смачної кави.
Ви мені ще порадьте до сексу зранку підготуватися.
Ось тоді повний набір буде від Вас.
Благоуханочка• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
РОЗГРОМНО програвати важливі ігри усіляким там ноунеймам під час жорстокої війни коли люде потребують перемог - хрінь ще гірша аніж хаяння.
Легко вболівати за сильних, а бути зі своїми у будь-якій ситуації це дано не усім. І це не лише про футбол
ТаЕщеОптимистка• 21 июня 2024
Вже, запіпікали цю збірну. Дай боже що це було саме страшне для України....Вміють в нас підтримувати людей ’у горі та радості’
ОноВамнадо• 21 июня 2024
Да все ок, получать миллионы и не нести никакой ответственности. Все отлично
Закуйовджена життям• 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Хаяти своїх - то якась кацапська хрінь
А українська яка? Лизати тільки за те, що свої?
Скользкая• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Лікуйтеся, поки не пізно.
Не прохожу мимо• 21 июня 2024
Господи, это спорт. Что, никогда наши не проигрывали? Сегодня проиграли, завтра выиграют. Почему позор? Это нормально.
Жертва интернета• 21 июня 2024
Не ганьбіть себе такими темами
Не прохожу мимо• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Шо вы несете.
Не гавкаю- но охраняю• 21 июня 2024
Не дивлюся футбол , мені так спокійніше.
Жертва интернета• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Жертва интернета• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Ось тоді повний набір буде від Вас.
Видно, що у вас його давненько не було
Лама_мама• 21 июня 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Лизати необовʼязково
Оскорбляю всячески• 21 июня 2024
Футбол не люблю. Але за своїх буду вболівати з усієї сили, навіть якщо програють.
viter33• 21 июня 2024
Ответ дляnutty
Мені ніколи не соромно за наших футболістів. Сьогодні навіть Мессі 3 рази не забив, у всіх бувають погані дні.
Але Аргентина виграла
Оскорбляю всячески• 21 июня 2024
О котрій годині? Здається, 16:00? І по якому каналу?
nutty• 21 июня 2024
Ответ дляviter33
Але Аргентина виграла
Так. І ? Це якось відміняє ’ не його день’ для Мессі?
viter33• 21 июня 2024
Ответ дляnutty
Футбол - це командна гра. Мета - не щоб забив певний форвард, а щоб виграла збірна. Звісно, Роналду так не думає))
Головне, щоб виграла твоя команда
І Аргентина виграла вночі.
Хто хоче індивідуальних досягнень - для тих є бокс, теніс,...
П.С. Хоч вболівальник, але трагедії з програшу зб.України не роблю жодної. Було б це найбільшою проблемою зараз.
Дюймовочка• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Яким було «Динамо» у «клятому совку» - і яке зараз. Просто жах
Господи, більше 30 років пройшло. Лобановський вмер, до чого тут совок?
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляДюймовочка
Люба пані, все таки з усілякими Румуніями і Полякіями Україні треба перемагати за будь яких обставин бо то Румунії та Полякії, а не Італії з Німеччинами, програші вже банально набридли. Я, як фанат та патріот, - бажаю бачити перемоги, а не поразки!
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Работала я в юности в ночном клубе, видели бы вы сколько пьют и курят те футболисты, поняли бы почему так играют…
Єдина Країна• 21 июня 2024
То есть у нас появился шанс получить еще Пэтриот, как это слкчилось после матча с Румынией.....
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Румыния классная страна, не надо их унижать
Жена сантехника• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
вот именно. не умеете играть - на фронт. уверена на фронте сейчас много тех, кто смог бы забить гол, если б был выбор фронт или гол
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляЄдина Країна
’У нас’ це у росіян на Федерації?

Не думаю що вам росіянам найближчі 90 років світить контр-балістична система ’Петріот’.
viter33• 21 июня 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ну так - пряма заборона бити по воротах країни НАТО)))
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я не принижую, я обожнюю румунок, маю корені румунські, я лишень кажу про те, що команда цієї країни - такого рівня, який треба перемагати завжди.
Джонсонюк• 21 июня 2024
Петріот зараз головніше☝️
Рожки-да-ножки• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Під час війни вони мають перемагати і надихати всю націю. Не роблять цього - нехай звільнять місце іншим. Але там самі блатні і наближені. Через це і футбол у дупі.
Вам ніхто нічого не винен..ви як націю надихаєте?