Пукимончиг• Изменено 21 июня 2024

Що ж друзі настала п´ятниця 21 червня - готуймося до нових сорому та ганьби

адже сьогодні національна збірна України з футболу проведе свою другу гру ЄВРО-2024 проти Словаччини ...
Мизимец• 21 июня 2024
Почитав би вас мій чоловік.
Нащо цей негатив зранку
Мальчижка• 21 июня 2024
Треба до кожного футболіста приставити ТЦК з бойовою повісткою.Якщо програють,то вручити.
Лама_мама• 21 июня 2024
Хаяти своїх - то якась кацапська хрінь
Дюймовочка• 21 июня 2024
Побажаймо їм успіху! Приймаємо і поразку, в спорті це не страшно)))
Без комплексів• 21 июня 2024
Якщо для вас це такий ’сором та ганьба’, то я вам заздрю.
У вас явно немає інших проблем.
Герцогиня• 21 июня 2024
Я вболіваю за інших хлопців.
nutty• 21 июня 2024
Мені ніколи не соромно за наших футболістів. Сьогодні навіть Мессі 3 рази не забив, у всіх бувають погані дні.
Кондуктор автобуса• 21 июня 2024
Дивні ми Українці, ми самі возносимо на п´єдестал, і самі ж розпинаємо на хресті.
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Хаяти своїх - то якась кацапська хрінь
РОЗГРОМНО програвати важливі ігри усіляким там ноунеймам під час жорстокої війни коли люде потребують перемог - хрінь ще гірша аніж хаяння.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Хаяти своїх - то якась кацапська хрінь
А треба абсолютно на все казати, що то божа роса. Не знаю, як ви, але я не можу казати про гімно, що це мед. Тільки тому, що гімно зроблено у нас.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляnutty
А за те, що зробили з українським футболом, не соромно? За те, у що Суркіси перетворили «Динамо», не соромно? Мені дуже соромно
Кондуктор автобуса• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Вболівати за команду, це ділити з нею радість перемоги і гіркоту поразок . Як за свою дитину.
пьЯНА• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
фу на вас.
вы из тех людей, кто никогда не поддержит и не поможет.
Викасикрет• 21 июня 2024
Не розумію я футбол і його популярність у світі.
У нас є багато досягнень в інших видах спорту, але гроші чогось виділяють на футбол.
Наприклад нещодавно українська збірна стала чемпіонами Європи з волейболу - але про це мало хто знає...
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
О це так. Вони обидва бандюги 90-х. І допоки вони володіють Динамо К - буде те нещасне Динамо у повній д .....
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Порівняйте, як грала команда Австрії з Французами, яка також програла і як Україна. Якщо перші грали з великим бажанням і мотивацією, то, дивлячись на інших взагалі не зрозуміло, навіщо вони витратили стільки коштів платників податків і приїхали на Євро.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Яким було «Динамо» у «клятому совку» - і яке зараз. Просто жах
Кондуктор автобуса• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Я взагалі не фанат футболу. Я не розумію його.
Але ось це , ти переміг - ти наша гордість!
Ти програв? Ти гамно, і я тобі зараз розкажу 123 причини чому ти гамно.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Під час війни вони мають перемагати і надихати всю націю. Не роблять цього - нехай звільнять місце іншим. Але там самі блатні і наближені. Через це і футбол у дупі.
Кондуктор автобуса• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Ви зараз лозунг сказали?
ЧорноброваЯ• 21 июня 2024
Ответ дляМизимец
Почитав би вас мій чоловік.
Нащо цей негатив зранку
Якась кокошниця пише
nutty• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
А преза слабО покритикувати?
ЧорноброваЯ• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Як пафосно.
Гореотума• 21 июня 2024
Ответ дляМизимец
Почитав би вас мій чоловік.
Нащо цей негатив зранку
мос… біснується зранку.
Мальчижка• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
У клятому совку на Динамо вся УРСР працювала
Лама_мама• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Під час війни якось пофіг на футбол. У людей є більш важливі потреби ніж перемоги в спортивних/пісенних конкурсах.
Живі, ганяють мʼячика по полю, а не чекають підкріплення в окопах - вже прекрасно.
Лама_мама• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
У Вас є тільки 2 стани - гівно і мед? Щось засиділися Ви на виплатах в ЄС
Попадалочка• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Що у вас в голові?
GaleTTa• 21 июня 2024
Тю, готуйтесь до чогось кращого. Чого ви лізите в той футбол? Там чоловіки самі розберуться) готуйтесь до трійці, квітів нарвіть, готуйтесь до смачної кави.
Лама_мама• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
То беріть ініціативу в свої руки і покажіть як треба перемагати, а не поливайте лайном сидячі на дивані