Пукимончиг• Изменено 21 июня 2024

Що ж друзі настала п´ятниця 21 червня - готуймося до нових сорому та ганьби

адже сьогодні національна збірна України з футболу проведе свою другу гру ЄВРО-2024 проти Словаччини ...
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Я не принижую, я обожнюю румунок, маю корені румунські, я лишень кажу про те, що команда цієї країни - такого рівня, який треба перемагати завжди.
Вы написали «усіляких там..» - это не нормально.. Про украинцев тоже так пишут, сами знаете кто..
Унижать другие национальности - это треш. Они не хуже и не лучше нас.
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Стривайте, Ви що теж маєте румунське походження?
Заздрість то погано• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Люба пані, все таки з усілякими Румуніями і Полякіями Україні треба перемагати за будь яких обставин бо то Румунії та Полякії, а не Італії з Німеччинами, програші вже банально набридли. Я, як фанат та патріот, - бажаю бачити перемоги, а не поразки!
Так і ідіть та допомагайте. Тому і перемог не бачимо, ви ж досі на дивані. Чи ви тільки язиком можете?
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
У Вас є тільки 2 стани - гівно і мед? Щось засиділися Ви на виплатах в ЄС
Да, так добре сидіти на виплатах, і не кажіть
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Я живу в Румынии уже 2 года. И во многом Украина безнадежно отстала, но при этом наши любят посмеиваться на этой страной.. Их победа вполне логична была.. наши слишком самоуверенны без оснований для этого..
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
То беріть ініціативу в свої руки і покажіть як треба перемагати, а не поливайте лайном сидячі на дивані
Я перемагаю у своїй справі. Кожною справою треба займатися професійно, а якщо не вмієш грати у футбол, то нема чоготцди лізти. Треба дати дорогу більш талановитим. Але ж ні, понабирали самих блатних, а талановитій молоді туди ніяк не пробитись
Заздрість то погано• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Та і сидіть мовчки. Щастя любить тишу, чули?
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
В деяких випадках краще промовчати, щоб мати розумний вигляд
Помста врахована, що ще «розумного» напишеш, аноніме?
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Легко вболівати за сильних, а бути зі своїми у будь-якій ситуації це дано не усім. І це не лише про футбол
Я не про силу, а про віддачу і мотивацію. Подивіться, як грає та сама Ісландія. Викладаються на повну
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ви вже майже румунка за національністю. Вітаю Вас! А у мене бабця румунка Іонеску.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляДюймовочка
Господи, більше 30 років пройшло. Лобановський вмер, до чого тут совок?
Я про те, яку гру тоді показували і яку зараз. Останнім нормальним складом було, коли грали Шевченко і Ребров. Далі просто жах пішов
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Нет, я не румынка конечно. Но эта прекрасная страна недооценена. Это факт.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Вам ніхто нічого не винен..ви як націю надихаєте?
Я за бюджетні кошти не роз‘іжджаю по Євро. А ці хлопці на це підписалися і ще під час війни. Не соромно їм?
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Що ще мені робити, аноніме? Забула вас запитати.
Заздрість то погано• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Так, забули. . Я вам нагадала. Не дякуйте.
begovelik• 21 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Що нагадали?
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я у Румунії ніколи не був.
1) Як в Румунії ставлення до українців та України?
2) Чи правда що у румунів у моді зараз чоловіче обрізання?
Пампушечка• 21 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Хаяти своїх - то якась кацапська хрінь
Нет, это очень украинская черта
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Я у Румунії ніколи не був.
Рекомендую побывать. Регион Трансильвания. По красоте не уступает Швейцарии.
Отношение к украинцам прекрасное. Менталитет уже более еврейский. И если им не нравятся решения властей - они выходят на митинги и отстаивают свои права. Терпеть беспредел как у нас, они бы не стали.
Про обрезание не в курсе. Не интересовалась.
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Перепрошую, чутки такі доходили до мене що типу чоловіча молодь у Румунії шалено йде обрізатися у клініки, буцімто користь, усе заради краси та жінок. Значить просто слухи гуляють, за принципом: ’Гей малий скажи малому, хай малий малому скаже ..
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Ну откуда я могу это знать?))) Я замужем, у меня трое детей. З чоловічою молоддю я не тусуюсь.
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Розумію Вас.)
Я до речі теж хочу собі таку процедуру зробити, лякає лишень величезна ціна яку просять клініки.
автор Пукимончиг • 21 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
До речі скажу Вам що в Україні є люди хто навпаки раділи перемозі Румунії над Україною у футбольній грі.
Єдина Країна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
’У нас’ це у росіян на Федерації?

Не думаю що вам росіянам найближчі 90 років світить контр-балістична система ’Петріот’.
Что за глупость... Да еще и слово ’федерация’ для них вы с большой буквы написали, прям с уважением...
Коханозадовільна• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
Є різні люди всюди.
Сало не люблю• 21 июня 2024
Ответ дляМальчижка
Треба до кожного футболіста приставити ТЦК з бойовою повісткою.Якщо програють,то вручити.
100% дуже гарний стимул, щоб бігали краще по полю. З комбайнерів і далекобійників більше користі ніж з цих г....
Личко Невеличке• 21 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Під час війни вони мають перемагати і надихати всю націю. Не роблять цього - нехай звільнять місце іншим. Але там самі блатні і наближені. Через це і футбол у дупі.
Каже людина, що сидить в Австрії)
руки_Крюги• 21 июня 2024
Ответ дляnutty
А преза слабО покритикувати?
не слабо.зе - геть.
так нормально ?
Бачу_майбутнє• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
бреше ваш соловйьов
Залізний кіготь• 21 июня 2024
Ответ дляПукимончиг
РОЗГРОМНО програвати важливі ігри усіляким там ноунеймам під час жорстокої війни коли люде потребують перемог - хрінь ще гірша аніж хаяння.
Підтримую вас. Просто безвідповідально програвати з розгромним рахунком слабшій команді , ообливо зараз. Для людей віддушина - спорт.аїхня гра - як плювок