Маруська Му• 21 июня 2024
Хабар
По слідам вчорашньої теми, анонімно, так шо не бійтеся, опитування:
Як даєте хабарі, якщо це потрібно:
Результат:
вже голосів:
27 (40.3%)
Не вважаю правильним це робити
16 (23.88%)
Даю, але мені це важко робити
14 (20.9%)
Не даю, бо не вмію
10 (14.93%)
Легко даю, легко домовляюсь
Королева краси• 21 июня 2024
К сожалению, без этого нельзя.
Так устроено много лет у нас.
Да и во всем мире это процветает в той или иной мере.
Так устроено много лет у нас.
Клин_Кляйн• 21 июня 2024
Бывало. Совсем не трудно. Главное понимать, что человек возьмёт и решит твою проблему. В основном это было незначительное, справка, запись и т.д.
Vitamina1407• 21 июня 2024
Я ніколи не вміла давати хабарі і вчитись не хотіла. Не давала ніколи й не буду цю корупцію плодити.
Маруська Му
• 21 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Для меня это легко, легко беру, легко даю)
Ого, цікаво. З першого разу було легко?
Ким працюєте, що берете.? Якщо можна відповісти.
Мишка-шалунишка• 21 июня 2024
Не знаю, як це робити. Це ж потрібна якась конспірологія, натяки. Чи одразу в обличчя казати - це Вам за вирішення питання і т.д.?
І як потім претензії висувати, якщо питання не вирішиться?
Тирамісу на терасі• 21 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
а якщо потрібна термінова операція дитині, а лікар який її може провести - тільки через хабар погодиться?
Маруська Му
• 21 июня 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Зазвичай лікарі самі прямо кажуть, або їх прислугі кажуть.
Тирамісу на терасі• 21 июня 2024
Ответ дляМаруська Му
так ото ж і мене смішать люди, які говорять - не даю і не буду, тому що як життя прикрутить - сам побіжиш з хабарем
Королева краси• 21 июня 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Это молодость говорит.
Все мы когда то были максималистами. Верили в милицию, врачей и космонавтов.
Братья Капли• 21 июня 2024
Никогда не умела это делать, поэтому не даю, тем более что это не законно, люди за свою работу зарплату получают.
Маруська Му
• 21 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Дівчата, ви мене радуєте. Бо почитала ту тему, то всі прям такі розумні, з піною у рта доказують що вони не сидять на жопі рівно, і не чекають, а все рішають, коли треба.... но то таке, прикро що людей з іншою точкою зору та здібностями захейтели по повній.
Братья Капли• 21 июня 2024
Ответ дляМаруська Му
Есть больницы с НСЗУ, где одна жалоба на такого врача и главе больницы крышка.
Я-ваш шанс• 21 июня 2024
Ответ дляМаруська Му
Ого, цікаво. З першого разу було легко?
Да, легко, не буду вдаваться в подробности, но типо госслужба. Криминального ничего не делала, просто помогала людям. Сама давала взятки только в случаях с детьми, когда надо было в садик срочно без очереди или в школу определенную
Маруська Му
• 21 июня 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну не даю і не буду - це говорить виховання та совість. А не вмію - це вже склад характеру, я думаю..
Маруська Му
• 21 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дякую за відповідь!
Маю декілька думок• 21 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
І який сенс це робити? Хороших спеціалістів є одиниці , якщо щось серйозне , то людина буде будь-яким способом намагатимуся потратити саме до нього , а не кудись в районну лікарню
Тирамісу на терасі• 21 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
і буде Вас оперувати якийсь двієчник
Братья Капли• 21 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Законом прописано что есть операции которые не оплачиваются дополнительно, а делаются за счёт финансирования государства, а у нас привыкли совать всем и вся и потом жалуются что коррупция процветает так может нужно перестать взятки совать всем подряд и тогда что то изменится.
Маю декілька думок• 21 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Так, тільки не обов´язково в того лікаря в тій лікарні, в якій ви хочете
Братья Капли• 21 июня 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
і буде Вас оперувати якийсь двієчник
Ну почему ? Я ребенку сделала операцию без проблем за счёт больницы, только потому что врачу сразу дала понять что знаю про НСЗУ, а те кто не знал платили ему мимо кассы бо цены называл и не маленькие.Я только отблагодарила на свое усмотрение, так как с меня не требовали и цен не назвали.
Братья Капли• 21 июня 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я выбирала больницу у которой есть договор с НСЗУ, там и оперировала ребенка своего.
Маю декілька думок• 21 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Вибирають лікаря , а не лікарню, інколи спеціалістів 1-2 на всю країну
Кручу хвости• 21 июня 2024
Не даю, не хочу та й не вмію. Але не зарікаюсь, якщо буде питання життя та смерті, то зроблю все, щоб вирішити. Поки в житті все стабільно, не доводилось так. Вчителям, врачам не даю.
Королева краси• 21 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Это правильно, если Вам всё равно, какой именно врач будет оперировать.
Когда едете к ’светилу’ бесплатно он найдет массу причин и свою занятость, чтоб отправить к другому врачу. При этом всё законно.