Не пью, не курю• 21 июня 2024

Відміна кок/випадіння волосся та прищі

коли у вас почало випадати волосся та сипати прищами після відміни кок? І саме головне, коли це закінчилося??? Чим рятувалися?
Идууу--уууу блин• 21 июня 2024
Постою послушаю.
Тоже актуально для меня.
Автор, а Вы какой препарат принимали и как долго?

Чебураха з перцем• 21 июня 2024
А чем ещё спасаться , кроме как снова КОК ?
Проблема то в гормонах и ничем другим её не решить.
Inna_A• 21 июня 2024
5 років приймала. Через 4 місяці волосся посипалось, дуже сильно( зараз вже менше. Пройшло 9 місяців після відміни
автор Не пью, не курю • 21 июня 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Постою послушаю.
Тоже актуально для меня.
Жанін 9 років(
автор Не пью, не курю • 21 июня 2024
Ответ дляInna_A
У мене на 3му місяці посипалося і прищі полізли( кожен новий день з новим прищом
Идууу--уууу блин• 21 июня 2024
Ответ дляInna_A
А сколько времени сильно сыпались волосы?
Inna_A• 21 июня 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Місяці 2-3, а потім вже менше
Inna_A• 21 июня 2024
Ответ дляНе пью, не курю
А цикл налагодився? У мене перші місяці все було добре, а через пів року затримки, цикл 45-46 днів
Краля-Галя• 21 июня 2024
Послухаю. Якраз відмінила джаз плюс. Дуже надіюсь, що все буде чудово і не буде ефекту відміни(((особливо і не страждала від прищів, хоча приймала джаз плюс довго. Вже й не памʼятаю як було…ну нічого критичного

автор Не пью, не курю • 21 июня 2024
Ответ дляInna_A
Та ще не зрозуміло, що з циклом, але бачу, що не вирівнявся. Є критичні після такого довгого прийому, то я вже цьому рада)
Ms. Dolly• 21 июня 2024
Принимала джаз 10 лет, перестала, никаких изменений не заметила, кожа, волосы, цикл все как и было на кок
Червона ікорка• 21 июня 2024
А с выпадением волос не закончилось. 8 лет как перестала пить кок. После отмены появилась андрогенная алопеция, она не вылечивается
Карамбулкул• 21 июня 2024
Автор, часто кок слеживают проявление алопеции. Поэтому после отмены такой эффект. Если причина в сбое гормональном в перестройке организма после кок, то реактивное выпадение волос длится в целом до полугода, потом идет на спад. Но может и перерасти в хронику. Зависит от причины.
Карамбулкул• 21 июня 2024
* кок оттягивает
Рву и мечу• 21 июня 2024
Я приймала теж років 9. Після відміни , волосся сипалося пів року дуже активно( майже нічого не залишилося), полетіла вся система жкт, шлунок, жовчний…. Десь три роки жаху, потім стало налагоджуватися. Волосся все ж таки відросло, але вже не те, рідке. Після відміни кок треба лікувати печінку в першу чергу….
автор Не пью, не курю • 21 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
У мене печінкові проби/узд все нормально було. А у вас проблеми з печінкою виникли лише після відміни кок? На кок все було добре?
Рву и мечу• 21 июня 2024
Аналізи печінкові і до прийома і після відміни були в нормі, але стан був жахливий, наче почала розсипатися. Все почалося через 6-7 місяців після останнього прийому. Відміна кок це значний стрес для організму….