Тень льва• 21 июня 2024
Помогите составить меню на неделю в районе 1000-2000 грн
А поговорить?• 21 июня 2024
Ответ дляТень льва
2 взрослых
Мало выводных. Субпродукты едите? Рыбу? Есть аллергии?
Тень льва
• 21 июня 2024
Ответ дляА поговорить?
Субпродукты,баклажан,бобовые не едим
Рятівник Малібу• 21 июня 2024
Ответ дляТень льва
2 взрослых
так пусть муж и готовит.
зачем вам впрягаться ?
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляТень льва
2 взрослых
Печінка, суп набор або крильця, супи, борщі без м´яса, каші, ще на старі овочі вистачить. Якщо риба то річкова. Олія, хліб, чай, цукор і гроші закінчаться. Якщо все з нуля без запасів, будь яких, складно. Ще невідомо скільки раз в день ви їсте. Якщо тільки сніданок чи тільки вечеря, трохи простіше.
Намакушка• 21 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
так пусть муж и готовит.
зачем вам впрягаться ?
А почему 2 взрослый, обязательно муж)
Намакушка• 21 июня 2024
Ответ дляСамоучка
1000 и 2000 это большая разница
Одному вершки, другому корешки
Намакушка• 21 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
тушіть капусту, вона зараз дешева!
Вы, как азиров
Люблю кетчуп• 21 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Вы, как азиров
чому це я така? я не така розумна. А тушену капусту люблю і зараз тушу)))
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
тушіть капусту, вона зараз дешева!
За тиждень набридне. До неї ще треба цибуля, морква, олія, соус і якщо наїстись то м´ясо.
Люблю кетчуп• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
ні, я вегетаріанка, з цибулею не люблю, а томат і морква, олія треба
Намакушка• 21 июня 2024
Автор, напишите, приблизительно, что любите и хотите, например, макароны, рис, гречка, вареные яйца, омлет, каша с молоком, картошка с чесноком вареная, жареная, курица, говядина и т.д.
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А я навпаки. Зеленої зараз море. Салат з неї і яєць дуже смачний.
Люблю кетчуп• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
і салат теж клас!
Natalia505• 21 июня 2024
Можна автор молока купити банку 60 грн і варити каші на молоці, якщо ви таке їсте
Сама вумна тутички• 21 июня 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А я замість томату тру на тертку кисле яблуко, тоді не мучить печія
Где тут 0?• 21 июня 2024
Зробіть самі вареників з картоплею і з капустою, це затратно по часу, але мега дешево.
Їжте овочі, вони дешеві - капуста, кабачки, картопля.
Салати з огірків та капусти.
З м´яса - курячі гомілки без кістки десь 130 гр за кг, їх можна і смажити, і тушкувати, і на плов, на тушковану картоплю з м´ясом, і на суп, і на фарш.
Гречка, макарони, картопля, тушена капуста, кабачки - на гарнір.
Яєшня, омлет, вівсянка, бутери з сиром - сніданки.
Салати з огірків та капусти.
Та_все_ок_будет• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Які субпродукти на 2000 грн на тиждень на двох? Можна спокійно м´ясо купляти та нормальні овочі/фрукти.
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Які 20 тисяч? Чи ви як я в окулярах?
забиякина• 21 июня 2024
Ответ дляТень льва
Субпродукты,баклажан,бобовые не едим
На 2000 в неделю это будет полноценное питание,ещё и останется.
Та_все_ок_будет• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Які 20 тисяч? Чи ви як я в окулярах?
Я вже виправила, на 2000 грн. Ми на такі гроші ніяких субпродуктів не купляємо, їмо сир, ковбасу сирокопчену, м´ясо, персики, черешню, помідори, огірки і т.д. Які старі овочі та субпродукти, про що ви пишете?
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ длязабиякина
Не буде повноцінного харчування. Тільки якщо порція як в столові і дві котлети поштучно всім видавати. При умові що все купується з нуля.
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Фантазерка.
а на залишок відпочиваєте на Мальдівах. Вірю, ви геній виживання.
Где тут 0?• 21 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Буде повноцінне. Без червоної риби, авокадо і персиків, але буде - з овочами, м´ясом, крупами, салатами.
месяцкие• 21 июня 2024
Ответ дляТень льва
2 взрослых
Курица
Минтай (по акции в новусе по 109 за кг) с овощами
Салаты
Сыр
Яйца
Капуста щас дешево
Кабачки - жарить, запекать, оладьи
Творог еще влезет
Салаты
Сыр
Яйца
Капуста щас дешево
Кабачки - жарить, запекать, оладьи
Творог еще влезет
Як ухурделю• 21 июня 2024
Натушите казан мяса и к ему разные гарниры, салат из капусты и огурца, на первое борщ, гренки в яйце, сыр, блины, сырники, оладьи.
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляГде тут 0?
В нас помідори по 80 грн, огірки 60. М´ясо 160. І це далеко не все що потрібно для вечері. В людини тисяча грн. Ви про що? Якщо треба їсти тричі, цього вистачить на два дні.