Голена блондинка• 21 июня 2024
НМТ збій в роботі інтернету
Чи може так статися, що за рахунок декількох збоїв в роботі інтернету, коли технік декілька разів пере підключає компʼютер, якісь відповіді не було зараховано?
из_под_тишка• 21 июня 2024
Я конечно не знаю, но может быть что угодно. Бедные дети. Куда там ещё пятый предмет вводить.
Аноним ФЕЯ• 21 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Коли викидає з системи(((
договоритесь с кем-то, чтоб вошли в базу и добавили вам баллов,
многие так делали
Голена блондинка
• 21 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
многие так делали
Як це????
Аноним ФЕЯ• 21 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
Як це????
ну как. Связи нужно иметь.
Вы что, еще ни с кем не договорились?
Голена блондинка
• 21 июня 2024
Можна зателефонувати з цього приводу кудись? Як можна перевірити відповіді дитини?
Аноним ФЕЯ• 21 июня 2024
Ответ дляГолена блондинка
официально вроде, можно подать апелляцию
Голена блондинка
• 21 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не виходячи з центру. Але вона вийшла, звичайно
Дюагональ• 21 июня 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
многие так делали
Че многие, пишите сразу что так все делают. Только лохи сдают чесно. У нормальных все договорено и 200 баллов и межнар
ЗдесяЯ• 21 июня 2024
Мій чоловік здавав 1.06 сьогодні вже прийшов офіційно результат. Сформував карту.
ЗдесяЯ• 21 июня 2024
Так от не дописала що коли вже є офіційно результати то там видно по кожному предмету на яке запитання яку давав відповідь і скільки балів за кожну відповідь набрав.
Клевотница• 21 июня 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Да? Треба перевірити)
Точно, є! Дякую!
(Мій 25.05 здавав...Ваш нормально здав? Готувався?))
Точно, є! Дякую!
ЗдесяЯ• 21 июня 2024
Ответ дляКлевотница
Да? Треба перевірити)
Точно, є! Дякую!
Слава богу здав середній бал виходить 152,75 готуватися почав за місяць все спонтанно не планував вступати та по роботі заставили школу закінчив 30 років тому українська мова для нього взагалі щось недосяжне спочатку коли почав проходити тести тренувальні то навіть не розумів що в завданнях написано . Донька здавала минулого року то пояснювала йому перекладала спочатку на російську щоб він розумів що потрібно робити коли в неї був час онлайн бо навчається і живе в іншому місті та і чоловік на роботі то вечорами займалися . Тому ті хто тільки закінчив школу займався з репетиторами то маю точно здати. Донька каже що тести в цьому році легші ніж в минулому.
Клевотница• 21 июня 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не повірите, в нас майже аналогічна ситуація) Теж донька в минулому році здавала, і чоловік закінчив технікум ну дуууже давно))
ЗдесяЯ• 21 июня 2024
Ответ дляКлевотница
Мій теж спочатку училище потім технікум а от тепер настав час і для ВУЗу . Я вас вітаю зі здачею, частково можна видихнути.
Аноним ФЕЯ• 22 июня 2024
Ответ дляДюагональ
может связями поделитесь ?
мне на следующий год надо ))
Клин_Кляйн• 22 июня 2024
Якщо в протоколі нема, то не доведете проблем. В моєї одне скориговане не зарахувалось(, ну нічого, але було б 200.
Указка• 22 июня 2024
Ответ дляДюагональ
С кем договариваться-то надо?
Дюагональ• 22 июня 2024
Ответ дляУказка
С кем договариваться-то надо?
Та я шучу, не представляю о чем писала Аноним фея. Но ’решатели’ в нашей стране походу есть везде