Ні за холодну воду• 21 июня 2024
Як зробити колаж, на якому картинка, опис і посилання? фото прикріпила
підкажіть будь ласка, у якій програмі зробити?
сама себе прекрасная• 21 июня 2024
Я в канві таке роблю. Якщо ви не про програму, яка постить замість вас.
Ні за холодну воду
• 21 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
наберите в гугле ’Фотошоп онлайн’
нефиг делать.
пару кликов
нефиг делать.
пару кликов
велике дякую, а можете порадити якийсь? в гугл їх стільки
Амелі на мілені• 21 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
если вам не обязательно все эти переходы градации фона, то можно и в Пейнте, он на любом компе есть.
Ні за холодну воду
• 21 июня 2024
Ответ длясама себе прекрасная
не потрібно , щоб постило замість мене, я сама закину.
потрібно зробити колажі з активними посиланнями
Ні за холодну воду
• 21 июня 2024
всі повідомлення прочитала, але не вдається під фото зробити активне посилання
Метелики на душі• 21 июня 2024
Колаж - це тільки картинка, зробити можна хоч в розповіді інстаграм, все інше - текст в повідомленні вайбер
сама себе прекрасная• 21 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Знизу вам написали як в вайбері робити, а в інстаграмі наприклад або під фото, або в сторіз додавати його.
Ні за холодну воду
• 21 июня 2024
Ответ длясама себе прекрасная
тепер до мене дійшло ))) Велике дякую всім)))