Українок почнуть навчати керуванню фурами через те, що водіїв-чоловіків мобілізували, — заступник () міністра інфраструктури
За словами Деркача, в Україні запустять національну програму спеціально для цього. Це питання найближчих тижнів.
Коли будуть навчання на шпалоукладчиць та вантажників?
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляmymoly
Так не кожна жінка хоче працювати на фурі, точна так же, як не кожен чоловік
А кто то заставляет?
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляmymoly
А кто-то принуждає воювати?
Эээ, ну как бы типа. Русские войска на территории Украины.
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляmymoly
Тобто ви не впевнені?
Мне странно читать такой вопрос. Если надо объяснять, то не надо объяснять. Как то так
Шел 3 год войны… прекрасно.
Olenka_bum• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Советчицу как почитаешь, так единственная работа посильная для женщин , по их мнению, это набивание постов на форуме. Остальное им не под силу!
Ну почему же, ещё ноХти и губы делать умеют. Вы разве не в курсе, что самые востребованные бьюти специалисты из Украины. А на фурах хорошо ездят дамы из Канады и США, так как ноХти они не умеют делать. А вообще, то в Германии часто вижу женщин водителей больших машин, и вот недавно писали в ватсап-группе Германии, что водитель одного маршрута из Украины, а потом уточнили, что женщина (фото)
Так что, не надо недооценивать наших трудолюбивых и находчивых девушек
Blacky_Mik• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Деталі
«Це питання найближчих тижнів. Збираємо дані про потребу у водіях/водійках», – повідомив Деркач.
За його словами, на лютий нестача водіїв комунального транспорту сягала 30%, зараз дефіцит може бути ще більшим.
Мінінфраструктури розраховує залучити до кампанії з навчання жінок український бізнес. За словами Деркача, деякі компанії самі звертались до уряду з пропозиціями надати необхідне обладнання чи майданчики для навчання.
Контекст
Через мобілізацію у Львові бракує водіїв громадського транспорту. У ЛКП «Львівелектротранс» відкриті 50 вакансій водіїв тролейбусів та 40 – водіїв трамваїв. Ще 100-120 водіїв автобусів потребує АТП-1, повідомив 12 червня директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської Ради Олег Забарило.
Раніше повідомлялося, що у київському метро збільшили інтервали руху поїздів через дефіцит працівників. Причиною збільшення кількості вакансій є частково вимушена міграція, специфіка професій і мобілізація. Зокрема, близько 7% працівників нині перебувають у лавах ЗСУ, і їхня кількість постійно збільшується.
Контекст
ви цими тупими темами намагатесь місцеву публіку підвести до думки, що треба русні здаватися? Якщо ні, навіщо ви це пишете?
Olenka_bum• 21 июня 2024
Ответ дляneortoju
Пойдут на фуре ездить. Так называемая карьерная лестница.
Я смогу только в перед, а вот парковаться задом если с прицепом то не уверена, что смогу, но имею опыт поиска среди людей рядом, мужчину, который готов помочь припарковать моего коня
Ответ дляарина-ветерок
90 процентов женщин физически не способны к такой работе. Если , конечно физически сильные, мужеподобные женщины, которые смогут и тяжести таскать, и не мыться сутками, но все равно как с месячными быть в первые дни? Когда надо отлежаться? Это ведь не та работа, где можно отпроситься. В грязных придорожных туалетах тампоны менять? Мне кажется это ужас для женщины такая работа.
Ну які брудні придорожні туалети? Купа пристойних заправок по трасі. І вантажать вантажники, а не водій. Тут, звісно, випливає проблема дефіциту вантажників, але це друге питання)
Begi -d913• 21 июня 2024
Ответ дляalisha12
Де ви працюєте, що через місячні можна відпроситись? В Європі стоянки для фур цивільніші, аніж деякі хати в нас в селі. Фізична витривалість, щоб водити фуру не потрібна, на мій погляд для жінки труднощі в такий роботі, відсутність тижнями вдома.
Вы часто в рейсы ездите?
inneska-85• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
надеюсь, вы уже за рулем трака?
Ответ дляНезламна
Немає проблеми) зараз є кари, електро рокли, тому і тут жінки можуть замінити чоловіків
inneska-85• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Дайте пожалуйста полный список Ваших надежд, что-бы я точно знала где их не оправдала.
ну вы так стыдите женщин за то,что не идут в водители фур. вот и спрашиваю -вы уже баранку крутите или еще нет?
inneska-85• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Как известно из прозы жизни, на тупой вопрос дается тупой ответ, тем самым соблюдается балансировка в общении.
хамите? ну ладно. нечего вам ответить.