Ніка Найз• 21 июня 2024

Українок почнуть навчати керуванню фурами

Українок почнуть навчати керуванню фурами через те, що водіїв-чоловіків мобілізували, — заступник (https://forbes.ua/news/v-ukraini-na-natsionalnomu-...) міністра інфраструктури

За словами Деркача, в Україні запустять національну програму спеціально для цього. Це питання найближчих тижнів.

Коли будуть навчання на шпалоукладчиць та вантажників?
Nifertity• 21 июня 2024
Ответ дляobuvka
Якщо буде потреба- без проблем . Лише відкрити категорії , бо у мене лише в,с,с1
Та потреба вже є! Ідіть на фуру, а ваші обов´язки хай хтось інший виконує. Чи ви так просто побалакати?
nata.ant• 21 июня 2024
Ответ дляCharming
Немає проблеми) зараз є кари, електро рокли, тому і тут жінки можуть замінити чоловіків
Ой,я дивлюся ви прям спеціаліст по електророклою,ви нею хоч раз витаскували палети з грузовика
alisha12• 21 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
Вы часто в рейсы ездите?
Ні, але сестра менеджер ЗЕД, щодня з водіями на телефоні та кум далекобійник, тобто інформація з перевірених джерел
angel4ever13• 11 июля 2024
Ответ дляарина-ветерок
90 процентов женщин физически не способны к такой работе. Если , конечно физически сильные, мужеподобные женщины, которые смогут и тяжести таскать, и не мыться сутками, но все равно как с месячными быть в первые дни? Когда надо отлежаться? Это ведь не та работа, где можно отпроситься. В грязных придорожных туалетах тампоны менять? Мне кажется это ужас для женщины такая работа.
В каком смысле отлежаться? Трындец.... Я что-то впервые слышу чтоб в коммерческих структурах из-за месячных отслеживались? Где это вы работаете что у Вас там по несколько дней в месяц все лежат?
автор Ніка Найз • 14 июля 2024
Ответ дляangel4ever13
Она все придумала. Ни на одной работе не отпускают женщин на месячные.