Залатавая• 22 июня 2024
Zara розпродаж
Коли розпочнеться міжсезонний розпродаж? Що додали в обране?
Тумба-юмба• 22 июня 2024
Льняні сорочки, костюм, майку.
Але спочатку потрібно встигнути в фізичний магазин, може приміряти щось пощастить.. Там і визначусь брати чи ні.
Хочу ще піджак якийсь універсальний.
Гляну в Манго і Зарі.
Мені б джинси на мій 1м65см, щоб не вкорочувати в ательє..
Хочу ще піджак якийсь універсальний.
Гляну в Манго і Зарі.
Тумба-юмба• 22 июня 2024
В Іспанії наче на початку липня. З 1ого числа потрібно починати дивитися і купувати.
Матраскин Брат• 22 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Льняні сорочки, костюм, майку.
Хочу ще піджак якийсь універсальний.
Гляну в Манго і Зарі.
Хочу ще піджак якийсь універсальний.
Гляну в Манго і Зарі.
Зараз ціни майже однакові з Європою, який сенс замовляти і платити за доставку, якщо можна купити в магазині?
Залатавая
• 22 июня 2024
Ответ дляМатраскин Брат
А де в Києві є zara kids?
А я с Рио-де-Житомира!• 23 июня 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Навіть дешевше у нас купити. Рахуваа Іспанію і Польшу. То з вагою в нас дешевше вийдуть деякі позиції, але не все. Костюм замовлял з Іспанії, в нас було на 600 грн дорожче, але він важкий. Якщо футболки, майки, шорти - то тут. І парфуми одаково або навіть дешевше