ЯспАкойнаЯ• 22 июня 2024
Звернення до адміністрації сайту Kidstaff
Я чоловік, і я користувач сайту з 2013 року. Це так, бо я завжди брав АКТИВНУ участь у житті моєї дитини. Можу навіть стверджувати, що навіть активнішу ніж її мама.
Але коли (досить не часто, прям епізодично) я беру участь в обговоренні тем на форумі (зазвичай це гендерно нейтральні теми, наприклад, суспільно-політичні чи про стосунки між чоловіками й жінками), то кожного разу чую на свою адресу принизливі коментарі, мовляв, справжній чоловік не може сидіти на жіночому форумі.
Тобто, справжній чоловік не займається дітьми, бо це бабська справа.
Вважаю, що адміністрація сайту сприяє закріпленню ганебних стереотипів про гендерні ролі чоловіка і жінка, адже сама адміністрація позиціонує цей форум як жіночий. Нагадую, що цей ресурс не про жіноче, а про батьківство. У дитини двоє батьків, і це не дві жінки. Власне і cама назва ресурсу говорить саме про це: Kidstaff.
Тож прохання до адміністрації сайту змінити назву форуму з "жіночого" на "батьківський", а саму назву "Совєтчіца" замінити на іншу, гендерно нейтральну.
На користь ідеї заміни назви є, щонайменше, три причини:
1. Назва "Совєтчіца" не відображає суть форуму, адже власне поради - це тільки одна з 4 опцій, яку пропонує сайт при створенні теми, а більшість тем форуму - це не поради, а обговорення.
2. Збереження російського слова "совєтчіца" виглядає недолуго на фоні повністю українізованого інтерфейсу. Це просто тупо.
3. Це власне гендерне забарвлення назви, її фемінітивна форма, яка сприяє утвердженню примітивних гендерних стереотипів щодо ролей чоловіка і жінки.
Бочка порохУ• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
де я питав ваші поради чи просив зробити ’фаховий і глибокий’ аналіз моєї особистості? ви сертифікований психолог чи просто любите говорити гадості?
Вже бачу як власники ресурсу біжать перереєстровувати назву
Гладиолус• 22 июня 2024
Вам сайтов и форумов в инете мало, что Вы сюда прискакали революционными флагами махать?
Сіґеле-міґеле• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
оцей і коментар перед ним - це типова реакція жінок, про яку я писав на початку.
Дорогі жінки, ваш досвід - це тільки ваш досвід. Ваші чоловіки - це тільки ващі чолвоіки, а не всі. А чоловіки, як і жінки, бувають різними.
Певно ви чули, що є чоловіки, які відвідують косметологічні кабінети, роблять манікюр, ведуть активне соціальне життя тощо. Але це навряд чи це ваші чоловіки у яких навіть соцмереж немає)
Життя - різне, люди теж. Треба вміти сприймати інакшість інших і не зводити до єдиного відомого вам стандарту
Фу блін, ну скільки можна. Юра???
ЗновЗдоров• 22 июня 2024
Збереження російського слова ’совєтчіца’ виглядає недолуго на фоні повністю українізованого інтерфейсу. Це просто тупо.
Интерфейс полностью русский.
Мудробаба• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Мужчинам, которые зарабатывают деньги, чтобы достойно обеспечивать свою семью, да еще и детьми занимаются, как вы пишете, некогда сидеть на ЖЕНСКИХ форумах и спорить с женщинами об ущемлении прав здесь мужчин! Это недомущщинкам нечем заняться. Они хоть в инете пытаются самоутвердиться.
ЗновЗдоров• 22 июня 2024
Ответ дляБочка порохУ
....і переходити на державну мову
Сіґеле-міґеле• 22 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Адмін вже писали - змінити не можна. Порадниця вже є.
Це як патент, бренд, важко назву змінити.
Я б змінила на Пліткарку. Гарно і по суті
ЯспАкойнаЯ
• 22 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Интерфейс полностью русский.
не у мене
песики гавкають, котики нявкають, а кацапська для кацапів
Кицюююня• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
і вам дяка
а я против присутствия тут мужчин. Это женский форум - советчиЦА. мы тут обсуждаем все женское начиная от месячных и заканчивая другими интимными вещами. Ни один мужской комментарий тут не был полезным. Потому что правда в том, что НАСТОЯЩИЕ мужчины не сидят на женских форумах!))) У мужчин другие задачи, определенные природой. Почему вам на мужском форуме не задать вопросы по детям? или у вас нет матери, близких друзей, чтобы обсудить воспитание своих детей?
ЗновЗдоров• 22 июня 2024
Ответ дляТелепузик
А інтерфейс змінити на державну мову що заважає?
Мудробаба• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
не у мене
Сколько же из вас де..ма лезет!
Кицюююня• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
мова не про ’сидіння’ на форумі (якщо ви читали уважно, то мали помітити, що я сказав про епізодичну участь в обговореннях), а про саме позиціювання форуму як виключно жіночого
он исключительно женский. вам на другой форум, если это не устраивает
люблю_тортики• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
оставьте в покое НАШ женский(!!!!!) форум!
полно в инете мужского направления, вас тут никто не держит, и там никто не мешает регистрироваться!
Залезли на чужую территорию и чего--то теперь требуете?.
Мудробаба• 22 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Измените персонально для себя в настройках. В чем проблема?
ЯспАкойнаЯ
• 22 июня 2024
Ответ длялюблю_тортики
будь-яке обмеження за статтю є дискримінацією. Є два варіанти: або переназвати форум на батьківський, або створити дві окремі гілки форуму - жіночий і чоловічий.
Для вас же не новина, що тут є чоловіки. То чому чоловіки мають бути тут в нелегальному статусі? Я озвучую просте бажання мати можливість спілкуватися без образ від жінок і рекомендацій куди нам треба йти.
Люблю пиво• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
не у мене
Не у вас ещё не значит не у всех. У меня интерфейс полностью русский.
И можете хоть горшком называть
люблю_тортики• 22 июня 2024
Ответ дляЗновЗдоров
интерфейс украинский с 2014 года!!
при входе на сайт, без регистрации, сайт давным давно украинский.
а в настройках каждый выбирает себе нужный язык.
почему у вас он до сих пор ’узкий’ - вопрос к вас.
Leonka Boo• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А де обмеження? Вам не дозволено тут писати? Який ще нелегальний статус, ви про що?
Ну а багато хто негативно реагує на чоловіків, то має причини може, не думаєте чому так?
Leonka Boo• 22 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Може він всюди пише, ми ж не знаємо
Люблю пиво• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Тогда вам на немецкий форум. Там полное уважение и никаких оскорблений))
люблю_тортики• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
нет, любой сайт в инете имеет право быть определенного направления!!
и никто не обязан подстраиваться под ’обиженок’, особенно мужичков.
то, что тут сидят типа мужчинки - это сугубо их личное дело. Они знали куда пришли. Требовать подстроить сайт под них - наглость и свинство!
Телепузик• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
не у мене
Авторе, читаючи тему - це не на ваш гендер така реакція, а на ваші коментарі. Не гендер ваш не приймають.
Кнопус• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Згоден. Я власне про це теж писав. І до речі це була попередня тема, яку я створював, і було це аж на день незалежності 2022 року. З чого можна зрозуміти як часто я беру участь у житті форуму. Тоді це була тема про ’совєтчіц’ - жінок, які заходять в теми не для того щоби порадити, а щоби просто вилити звою злобу, негатив на інших людей
Я уявляю яку думку ви маєте про жінок,після цієї читанини на протязі всього часу вашого перебування.
Це форум про виховання дітей,а не про проституцію,тут дуже часто теми як спати за гроши з мужиками.
На пів ставки• 22 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Тут взагалі з толерантністю біда. Абсолютно нормально казати всі мужики козли, або якщо розлюбив то значить мудак. Або якщо не зводив в крутий заклад то значить жмотяра і не гідний мати відносини. Але ж ми всі знаємо, що нічого спільного з реальним життям в цьому немає. Пару собі знаходять всі, і бідні, і в кого немає на кафе, і хто не купив квіти. До речі, а чому чоловік зобов’язаний купувати квіти і платити в кафе?
А теми про сексуальні меншинства таке відчуття що взагалі не модеруються. Начебто тема геїв, лесбіянок і лгбт парадів це просто місце, щоб злити все гівно, яким багата твоя нікчемна сутність. Хоча це абсолютно суперечить гуманності, рівності в суспільстві, демократії і навіть конституції України і веде до такого стану суспільства, який ми спостерігаємо у нашого сусіда довбойоба.
Теми про лгбт модеруються, особисто відправляла скарги і повідомлення видалялися. Але прихильники лгбт взагалі не хочуть чути іншу позицію, затикають людям рота, що не ні демократичним, ні толерантним. Тож не перекручуйте, толерантність і рівність це не право нав´язування свєї думки іншим.
На пів ставки• 22 июня 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Навіть більше скажу. Така добра назва порадниця, а в результаті просто майданчик для зливу яду, жовчі та гівна. Інколи просто заходиш і волосся дибки від негативу і, який виливаються в абсолютно нейтральних темах. Невже це така народна розвага — добий ближнього, особливо в ситуації, який опинився наш народ?
Так а хтось примушує суди ходити, чи силою утримує в темах?
Телепузик• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Форум вже існує. В тому форматі, в якому задумано адмінами. Мають на це право
Чи ви зайдете на форум геїв і будете права качати, щоб туди пустили людей з іншою орієнтацією?
Шкідлива молекула• 22 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Це відговорки і не більше. Змінити можна, а для цього потрібне бажання.
Оце фіфа• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ще одна типова совєтчіца
А що є такий мамин пиріжечок робить серед типових советчиць?))) Іжачки кололись, плакали, але все одно їли кактус?
Ондатрова шуба• 22 июня 2024
Підтримую автора. І ще я завжди в шоці як тут кидаються на чоловіків з образами тільки тому, що автор чи коментатор чоловік. Жах. Жінки, ви взагалі про людяність і виховання щось чули?