Жінка з перцем• 22 июня 2024

От кого рожать? Что не мужик, то дети типо не входят в его планы говорят

Вообще есть ещё мужчины,которые детей хотят.
Вам телефонограмма• 22 июня 2024
Есть
БеллаДонна• 22 июня 2024
Есть, полно.
Секретница• 22 июня 2024
Ага, дедушки в 50, которые хотят детей от молодых женщин
Не виправдовуюсь• 22 июня 2024
Навіть якщо хоче, після народження дитини 99% перехоче, з таким успіхом від донора народити якщо так потрібна дитина
Вам телефонограмма• 22 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Где вы таких идиотов находите?
Невгамовна Бу• 22 июня 2024
Та нафиг те дети, рожай мучайся, потом воспитывай - всю душу вымотают. Про школу я вообще молчу. Вот кот, совершенно другое дело.
Перша на селі• 22 июня 2024
Від спермодонора
Рву и мечу• 22 июня 2024
Зараз і жінки, які +- реалізовані та успішні не дуже хочуть дітей. Розумні люди усвідомлюють, що це відповідальність та самопожертва , тому до цього потрібно дозріти
Перша на селі• 22 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Та ладно. Рожають і по 5 і по 10
Рву и мечу• 22 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Та ладно. Рожають і по 5 і по 10
Хто? Хіба що люди, які мають купу активів і можуть собі це дозволити
Це я про розумних пишу
Перша на селі• 22 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Це я про розумних пишу
Чесно кажучи я не розумію тих, хто народжує багато дітей, а тоді не може дати їм ради і їм всі винні. Головою може треба спочатку думати перед тим як клепати дітей.
Вам телефонограмма• 22 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Да, да. Сначала надо карьеру сделать бухгалтера по первичной документации в атб, потом квартиру купить, ремонт сделать. А потом сракалет. Хочу ребенка. Но всё. Не получается забеременеть.
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Та ладно. Рожають і по 5 і по 10
Цигани ,араби негри
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Та ладно. Рожають і по 5 і по 10
А ще алкоголіки
Вам телефонограмма• 22 июня 2024
Ответ дляМасіус
Цигани ,араби негри
Ну в Украине рожают троих)
Стигла полуниця• 22 июня 2024
А поахаться входит в его планы?

А вообще не понятно, вы к каждому подходите и спрашиваете, мол детей делать будем ? А он такой в шоке 😮
Мол нет - дети не входят в его планы))

Есть еще такие женихи, которые только на богатых невестах женятся))
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ну в Украине рожают троих)
Рідкість
Вам телефонограмма• 22 июня 2024
Ответ дляМасіус
Рідкість
Та ладно. Не редкость. Особенно сейчас
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Та ладно. Не редкость. Особенно сейчас
Статистику народжуваності від нашого міністерства подивіться
БезникаяЯ• 22 июня 2024
Ответ дляПерша на селі
Я не думала головой и родила в 16 сама,сирота и парень бросил.Сейчас счастливая бабушка ,всем обеспечены.Так что все относительно.Одноклассницы’думали головой’и двое бесплодных после абортов,мамы заставили’что люди скажут’
КондуктЕр тролейбуса• 22 июня 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
О,коти-красунчики
Масіус• 22 июня 2024
У2022 році народилося трохи більше 220 000тис.
Перша на селі• 22 июня 2024
Ответ дляМасіус
Цигани ,араби негри
Та й українці не відстають))
Госпожа_тамагочи• 22 июня 2024
шукайте далі,а тих посилайте
Перша на селі• 22 июня 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Добре, що у вас все добре.
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
шукайте далі,а тих посилайте
Знайде якогось ,який наробить дітей ,а потім скаже ти дітей хотіла тоді виховуй ,в кращому випадку кине гроші ,а няньчитися буде жінка
AnnaOst• 22 июня 2024
Автор, як правило ті, хто хочуть дітей, одружуються рано. Після 30 чоловіки або вже мають тих дітей в попередньому невдалому шлюбі і дуже обережні в цьому питанні, або не хочуть їх взагалі.
Зараз час такий, що логічно не планувати дітей в принципі, принаймі доти, доки не стане ясно чим все закінчиться.
Дитину хочуть як правило ті, хто на війні і дітей немає. Там видно на стресі виникає непереборне бажання встигнути все в надолужити
Масіус• 22 июня 2024
Це лише тут на порадниці ,усі жінки гадають що це лише чоловікам потрібні діти ,що не тема так обговорюють народження дитини і який чоловік поганий ,що не приймає участі у вихованні та допомозі по догляду
fo75• 22 июня 2024
Ответ дляМасіус
Це певно тому що спочатку співають зовсім інші пісні, як будуть допомагати й на руках носити, а як дитина з´являється то тільки спину й видно за комп´ютером і з роботи щось не поспішає
Масіус• 22 июня 2024
Ответ дляfo75
Точно