Накладні мюслі• 23 июня 2024
Спілкування з позиції «на відчепись», «що з неї/них взяти»
Все моє життя таке робиться. В сімʼї ще з дитинства памʼятаю, потім в моєму житті також. Завжди ЗАВЖДИ є хтось важливіший, щось важливіше..хтось/щось цікавіше куди треба бігти і приділити час. А тут відмахнутись, а що…навіть якщо і образиться то і фіг з нею, що їй буде, переживе!
Знайома не може знайти 20хв в тиждень послухати мої голосові і відповісти на них, вже вдруге…минулий раз цілий тиждень чекала, от знову те саме. Каже що треба їй виділити час. Але це не на зустріч час… не пів дня.. і в зручний для неї час будь коли, а не в конкретний якийсь. Весь час така зайнята. Така недоступна … а ще мене «упрєкала» забула як це слово українською , що я завжди така доступна…завжди на звʼязку …а так не цікаво. І інші люди теж так…тільки побачать що гарне ставлення до них, адекватне…тут же на голову лізти починають - адекватне ставлення це відповідати хоча б протягом дня, а не цілий тиждень, адже я впевнена що 2хвилини у всіх є, аби відповісти. Те саме колега нахабна, її ставлення «на відчепись» всю роботу робить і так же реагує на те що їй кажуть з цього приводу, зате як треба то тут же біжить «віддай мені свою зміну, бо зп мала у мене…я б хотіла додатково попрацювати…а у тебе ще один вихідний буде (про який я не просила) і знову і знову те саме «віддай мені своє…ібо так у мене хрін собачий, а потім у тебе буде..так же краще буде …) ну да…краще буде. Накипіло!
Всі поголовно дозволяють собі зайве, ставляться зверхньо і обезцінюють. А коли вказуєш на це їм то ще і ти погана і невдячна.
Прагматик флегма• 23 июня 2024
Пів сторінки жвендіння про те, що можна сказати п´ятьма рядками. Голосові від просто знайомої, та ще й на 10-20хв я б взагалі ’вибачнепобачила’. Колезі різке ’ні, самій потрібно’.
Всім шампаньського• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ми завжди так спілкуємось, саме в такому форматі. Взагалі ніколи не дзвонимо одна одній. А писати це забагато.
О чем вы там говорите в тех голосовых? А он, а она, а я? Я бы тоже эту дурню не слушала
Наивная Хо• 23 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
20 хв голосових? 😳🙈
За це має бути окремий котел в пеклі
Умничка-помощничка• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А нормально це скільки ? 5 секунд? Це ви зараз про те що я нахабна і хочу аж 10 хвилин часу своєї знайомої, а це геть неприйнятно стільки уваги просити?!
У меня была такая подруга, требовала уделять ей время каждый день, слушать ее проблемы. Я в 40 лет помахала ей рукой. Я долго ее «голосовые» слушала. Вот что я поняла, обязательно если у Вас есть проблемы в жизни, обратитесь к психологу или даже к психиатру. Лично я так и сделала, когда у меня были проблемы, пропила курс антидепрессантов и жизнь наладилась.
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ви якась жертва по життю, вибачте, з колегою простіше, не віддам і все. З подругою, мабуть вона така, як я, для мене більше 2 голосових, то дофіга, спілкування, це поговорити, оця писанина годинами та ці голосові, для мене не терміново. Хочеш нормального спілкування, набери.
Та що ж таке…ми ніколи не говоримо по телефону, тому що голосовими зручніше - можна послухати як буде зручно хоч і посеред ночі, і тоді ж відповісти.
Липка-прилипка• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я стараюсь із розумінням ставитись. Але це вже переходить всілякі межі розуміння ..відверте прєнєбрєжительство.
Ну так а какой реакции Вы от неё ждёте, если она всячески показывает свой не интерес к Вам? Или выводите человека, чтобы получить голосовое с посланием на …)))
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Бо ви поклали його на себе. Ви всім намагаєтесь догодити, дружити. Всупереч власним інтересам і бажанням. Дайте всім спокій і почніть поважати себе. Хто хоче спілкуватись спілкується, не хоче, то не гвалтуйте їх. Це не ваші люди.
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
10 хвилин голосових надиктувати знайомій
. Капець, я навіть не знаю, як голосові пишуться.
Якщо не знаєте то ваші проблеми. І вона і я чудово знаємо і так і спілкуємось завжди.
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Тобто ви бачите, що така манера спілкування не працює і замість того, щоб сказати, Машуня, ми так давно не бачились давай по відео потеревеним з винцем, побачимо одна одну, наполягаєте на цих голосових?.
Играю_на_кларнете• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Але виходить що я всім не потрібна. І новим людям в житті також, бо дозволяють собі таке знову і знову все різні і різні люди
Бо це все нові і нові люди,різні і різні. Нащо переходити з новими людьми на близький дружній рівень. У всіх склалися відносини з старими перевіреними друзями. З школи-двору-універу. І нових не поспішають брати близько до серця. Аби мені просто хороші знайомі слали голосовухи- я б озвіріла,я ще маю те гівно вичитувати. То набрати мене і попитати нормально часу людина не має?
Умничка-помощничка• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Почему чужой посторонний человек должен среди ночи не спать, а слушать и потом еще отвечать на ваше нытье???? Ах да, Потому что Вы нарекли эту несчастную «подругой»… 🤦♀️
Наивная Хо• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Вы просто очень нуждающаяся, хотите вложиться в кого-то вниманием услугами и чтоб вам потом за это было, будто у вас и жизни нет помимо этих знакомых, родственников или подруг. И это чувствуется, поэтому с вами и общаются как по большому одолжению
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Так до чого образи? Вона читає, коли може, відповідає теж, ви надиктовуєте, коли можете, все у вас нормально.
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Спілкування це діалог, ця херня голосова прийнятна для роботи, чи, наприклад, коли я за кермом і прошу дитину, сонечко, купи хліба. Це не спілкування.
Нас обох влаштовує такий формат. До того ж якщо записуєш щось на емоціях то можна потім пізніше саму себе переслухати і подивитись збоку - це дуже зручно
Ответ дляНакладні мюслі
Как будет удобно - это сообщение прочитать. Хоть в метро , хоть в очереди, хоть в банке. А слушать 10 минут записанное- это реально надо время выбрать. Что вообще монологом можно 10 минут излагать...
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Слухайте,а голосові на яку тему? Бо такі довго голосові можу слухати лише від сестри і то строго по конкретній справі,я просила,вона мені начитала нформацію.
Про життя)
Играю_на_кларнете• 23 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Саме так,авто наче вишуковує спілкування,а це нав´язливо,голосовухи- і тд. Спілкуйтеся зі старими подругами вживу,або набирайте. Нащо це стеління перед новими?
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Якщо влаштовує, які проблеми, кожна спілкується, коли має час, бажання.
Сижу_и_плачу• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Це ж ви писали, що не відповідає. А так то - спілкуйтеся)
Ms. Анонимная• 23 июня 2024
У мене теж саме,тільки добре ставлюся зразу починають користуватися мною
Каяспер• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
10 хв аби послухати і 10 аби свої записати відповісти
10 хвилин голосових
це капець... ненавиджу голосові. Лише люди, які не поважають інших, їх відправляють.
Каяспер• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Нормально взагалі не надсилати голосові.
Наивная Хо• 23 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Якщо б саме ДВОХ влпштовував цей формат вона б їх відкривала і відповідала :) навіщо ви зараз брешете собі і нам?
Играю_на_кларнете• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Про життя)
Про життя можуть слухати лише близькі родичі або древні подруги. А конкретно ця знайома не готова слухати за життя,тим більше голосовухи на емоціях. Це просто інший рівень довіри і їзди по вухах. Таке можливо лише з близькими довіреності людьми.
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
У неї на відео та ще і з винцем також нема часу.
Каяспер• 23 июня 2024
Ответ дляOrganic
Большинство людей не замечают и не ценят хорошее отношение. Прощайтесь с такими людьми или ведите себя с ними аналогично их поведению.При этом ищите себе подобных, они есть поверьте.Ну и я поняла, что чем перед кем- то распыляться, лучше жить для себя, уделять время себе, а кому вы нужны, интересны о вас вспомнят, найдут, напишут, позвонят.
Голосові - це не хороше ставлення. Це неповага.
Накладні мюслі
• 23 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так, часу не має.
Играю_на_кларнете• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
То нащо такі знайомі? Читати не моє часу,зустрітися в відео не має часу,може і живе недалеко? І очно не має часу?
Natalia505• 23 июня 2024
Автор, просто помовчить день, тиждень, місяць, пів року ви одразу побачите скільки байдужих до вас людей у вашому оточенні. Або спробуйте взяти грошей в борг. Вони відпадають автоматично після прохання. Не витрачайте енергію.