Накладні мюслі• 23 июня 2024

Спілкування з позиції «на відчепись», «що з неї/них взяти»

Все моє життя таке робиться. В сімʼї ще з дитинства памʼятаю, потім в моєму житті також. Завжди ЗАВЖДИ є хтось важливіший, щось важливіше..хтось/щось цікавіше куди треба бігти і приділити час. А тут відмахнутись, а що…навіть якщо і образиться то і фіг з нею, що їй буде, переживе!
Знайома не може знайти 20хв в тиждень послухати мої голосові і відповісти на них, вже вдруге…минулий раз цілий тиждень чекала, от знову те саме. Каже що треба їй виділити час. Але це не на зустріч час… не пів дня.. і в зручний для неї час будь коли, а не в конкретний якийсь. Весь час така зайнята. Така недоступна … а ще мене «упрєкала» забула як це слово українською , що я завжди така доступна…завжди на звʼязку …а так не цікаво. І інші люди теж так…тільки побачать що гарне ставлення до них, адекватне…тут же на голову лізти починають - адекватне ставлення це відповідати хоча б протягом дня, а не цілий тиждень, адже я впевнена що 2хвилини у всіх є, аби відповісти. Те саме колега нахабна, її ставлення «на відчепись» всю роботу робить і так же реагує на те що їй кажуть з цього приводу, зате як треба то тут же біжить «віддай мені свою зміну, бо зп мала у мене…я б хотіла додатково попрацювати…а у тебе ще один вихідний буде (про який я не просила) і знову і знову те саме «віддай мені своє…ібо так у мене хрін собачий, а потім у тебе буде..так же краще буде …) ну да…краще буде. Накипіло!
Всі поголовно дозволяють собі зайве, ставляться зверхньо і обезцінюють. А коли вказуєш на це їм то ще і ти погана і невдячна.
Дона Ко Ко• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
10 хв аби послухати і 10 аби свої записати відповісти
я бы тоже не нашла на это время,больше десяти слов по телефону вводят меня в бешеное раздражение

Свезло так свезло• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я бы только за это вас заблокировала. Написать не судьба?
Organic• 23 июня 2024
Ответ дляКаяспер
Голосові - це не хороше ставлення. Це неповага.
Мне удобнее голосовые и получать и отправлять.Можно всегда найти время ответить на любое сообщение, письмо, но у многих просто нет желания.Неуважение это не отвечать.
Моя улюблена страшко• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Чому не надрукуєте повідомлення? Це ж лаконічніше і легше сприймається, ніж голосові
Сижу_и_плачу• 23 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Нормально взагалі не посилати знайомим голосових повідомлень
10 хвилин монологу про життя. Знайомій. Усіх влаштовує, тільки подруга не слухає!
Каяспер• 23 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
Спілкування це діалог, ця херня голосова прийнятна для роботи, чи, наприклад, коли я за кермом і прошу дитину, сонечко, купи хліба. Це не спілкування.
Для роботи це взагалі неприйнятна фігня. Насправді ця блок-схема актуальна для будь-якого спілкування.
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляЛизочек
Т.е. ни о чем, полезной информации ноль. Ну как у нее будет время, послушает. Может быть.
Якщо це дружба то там не про користь, ще про повагу до чужих почуттів. З обох боків.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
А мене оце «набери поговоримо» вводить в роздраженіє. Хто взагалі в наш час говорить по телефону якщо є інтернет?
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляOrganic
Точно!

Як_наготую...• 23 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
20 хв голосових? 😳🙈
Я не люблю голосові повідомлення))
Каяспер• 23 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Я не люблю голосові повідомлення))
Їх не любить більша частина людей.
Дона Ко Ко• 23 июня 2024
Ответ дляOrganic
Неуважение это диктовать второе сообщение после одного неотвеченного
Як_наготую...• 23 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Автор, навіщо вам всі ці люди? Заведіть собі кота і спілкуйтесь з ним. Це більш ефективно і продуктивно і емоції позитивні. Якщо серйозно, не витрачайте час на людей яким ви непотрібні.
Мій кіт від мене вже тікає)))) загладила та зажмакала його своєю любов´ю 😂😂
Organic• 23 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Если бы вторая сторона изъяснилась нормально, такого бы не было
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Мій ще терпить. відвертається з зневагою і терпить поки жамкаю.
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляКаяспер
У мене на роботі для коротких повідомлень, працює
Дона Ко Ко• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
тогда надо найти собеседника с таким же мнением
Дона Ко Ко• 23 июня 2024
Ответ дляOrganic
вторая сторона не обязана
Сижу_и_плачу• 23 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Навіть автор називає співрозмовницю знайомою. Де ви дружбу розгледіли? І їздити по вухам - це про дружбу?

Сижу_и_плачу• 23 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Автору так ´удобнєє´. І це її використовують, виявляється
мадамГрицацуева• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Нас обох влаштовує такий формат. До того ж якщо записуєш щось на емоціях то можна потім пізніше саму себе переслухати і подивитись збоку - це дуже зручно
Нет, не обеих, раз та не отвечает. Подозреваю, что вас слишком много.
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Вони спілкуються про життя і завжди, навіть вночі може щось написати. Можливо для вас, чи для автора, це просто знайома. Але почуття розчарування у автора, як від подруги. Тут не важлива назва, важливий контекст. Я не обговорюю життя з ледь знайомими людьми і не відправляю їм голосові повідомлення. Мені дивно якщо хтось це робить
Липка-прилипка• 23 июня 2024
Ответ дляКаяспер
Какой бред(
Сколько людей, столько и предпочтений.

Мне приятно слышать голос и тон человека обратившегося ко мне, а не читать строчки. Скорее не прочту сообщение, чем не прослушаю.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
раз на тижень чи раз на 2 тижні на 20 хвилин це забагато?
мадамГрицацуева• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Не знаю, это ваши отношения. Вы же видите, что она не отвечает. Значит, ей не надо столько. Возможно, вы ей не интересны.
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Немає автор норм по годинам і темам. Людям має бути цікаво один з одним. Якщо зацікавленості немає, до побачення, йдете далі.
Prervana• 23 июня 2024
20 минут голосовых. Бля
Мне прям вот подгорело

Это пытка, вы в курсе?
Natalia505• 23 июня 2024
Ответ дляPrervana
20 минут голосовых. Бля
Мне прям вот подгорело

Это пытка, вы в курсе?
Я колись подругу слухала по шість годин поспіль. В неї грошей на психолога не було. І не тільки її. Тепер благодійністю не займаюсь. Тому 20 хвилин це нічого.
мадамГрицацуева• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Вам бы сместить фокус внимания с других людей на себя.
Дюйм оф о4ка• 23 июня 2024
Ответ дляOrganic
Неуважение это поступать - мне вот так нравится, на всех пофиг. Лично мне неудобно голосовым сообщения ни общаться, ни слушать , их НЕ всегда удобно слушать, когда находишься в общественном месте , на работе, а гостях без наушников надо искать тихое место в офисе или кафе, чтобы не слушали проблемы человека или чем он там делиться, окружающие, особенно Десять минут, текстовые сообщения гораздо проще , увидел, ответил, а так надо помнить что вечером надо выделить время на послушай/надиктуй, можно спокойно забыть в хаосе дел, да у некоторых на это желание, уважать чужие желания не нужно?))