Идеальная оптимистка• 23 июня 2024
А що цікавого ви купили в Аврорі?
Давайте ділитися, що цікавого та корисного купили в Аврорі ?
Ось мої нещодавні покупки: мило-пінка у вигляді квіточки ( дитині дуже подоба руки таким мити) і резиновий килимок у ванну( теж для дитини ) . Такі килимки бачила в інших магазинах по 400-500 грн
Ще непогана подушка для собаки за 300 грн
Ворожу на каві• 23 июня 2024
Ответ дляPlayland
+100
Була дуже приємно здивована результатом
Чистила дно каструль - нанести та залишити на декілька хвилин
Сантехніку миє
27 грн і виробник український
Була дуже приємно здивована результатом
Сантехніку миє
27 грн і виробник український
А ще що можна мити?