Гола з конопель• 24 июня 2024

Порадьте місця для святкування дитячого ДН у Києві

Дитині 4 роки. Це липень, тому хочеться на природі, але щоб у місті і щоб кухня була смачна. І щоб місце для аніматорів та ігор було.
Контрольница• 24 июня 2024
Левый, правый? Все равно?
Я_канеша_извиняюсь• 24 июня 2024
Я би порадила наш парк Перемога, там кафе Підкова, альтанки, кухня колись була не погана, але я давно не була. Можна вибрати альтанку з виходом на галявину, там постійно дні народження з аніматорами святкують. Але ви район не вказали, може вам з теремків або борщагівки їхати.
культУра• 24 июня 2024
В липні на природі)))) не найкраще рішення ) або жара або гроза , у всякому випадку маю іменинника в липні, щороку так . А ввечері ще й комарі . Завжди обираємо заклад з терасою і щоб була можливість переміститися в приміщення .
автор Гола з конопель • 24 июня 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Живемо якраз біля цього парку, але мені супер не смачно у Підкові (
автор Гола з конопель • 24 июня 2024
Ответ дляКонтрольница
Левый, правый? Все равно?
Лівий краще) але не так принципово