БезВзяток• 24 июня 2024
Меню на природу
Допоможіть доповнити меню.
Розрахунок на 4 дорослих + 4 дітей
1. Шашлик
2. Сосіски або курячі бедра
3. Картошка в фользі
4. Гриби на грілі
5. Лаваш (сир+зелень) на грілі
6. Овочі нарізка
7. Фрукти
Розрахунок на 4 дорослих + 4 дітей
1. Шашлик
2. Сосіски або курячі бедра
3. Картошка в фользі
4. Гриби на грілі
5. Лаваш (сир+зелень) на грілі
6. Овочі нарізка
7. Фрукти
БезВзяток
• 24 июня 2024
Ответ дляОднозначно
Всё. Попить чего-то
Дякую. Безумовно. Цікавить саме їжа. Давно не збиралися на природі.
Однозначно• 24 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Плохой день? Обычная бытовая тема
Нашли в капусте• 24 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Янка-угомонись• 24 июня 2024
Візьміть щось на бутери. Поки мангал розкочигарите, поки посмажите, то буде що перекусити і чим закусити. Снеки для дітей ще
Безпринципова• 24 июня 2024
Ответ дляБла бла бла
балончик від кліщів.Бо їх кишить
Ні разу не мала с таким справу. А подружку кусає ВСЕ від комарів до гнусу.
БезВзяток
• 24 июня 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Багет+м´який сир +овочі чи шось інше?
Однозначно• 24 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Честно, вы и это всё домой заберёте. Шашлык может ещё съедите)
Дякую_аж_підскакую• 24 июня 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Удалено администрацией...
Ну наконец-то! Мисс, нобелевский лауреат, просим ваших высокоинтеллектуальных тем! Ждем с нетерпением!
БезВзяток
• 24 июня 2024
Ответ дляОднозначно
Можливо і так)
Захекалася читать• 24 июня 2024
Я люблю овочі на грилі - кабачки, баклажани, перець, спаржа, також завжди робимо камамбер, кукурудзу, маршмелоу
Янка-угомонись• 24 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Багет+м´який сир +овочі чи шось інше?
Сир твердий, ковбаска чи м´ясо печене на хліб, якийсь соус. Те, що всі їдять
БезВзяток
• 24 июня 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Дякую! Маршмелоу точно
Бла бла бла• 24 июня 2024
Ответ дляБезпринципова
і що? я теж не мала.вкусив в 2022 р.маю проблеми досі.це біда. І зараз всі заражені.Про це повідомив Інститут інфекційних хвороб. Ніяких пікніків і лісів. На траві іх десятками сидить. І це не просто вкусив,зняв і все в шоколаді. Це треба щоб повезло ,щоб не заразив. Он моя співробітниця учора з себе 3 шт зняла,і з дитини 2. от вам пікнік. І дуже сумніваюсь,що воно пройде без наслідків. сьогодні повезла всіх в лабораторію. увечері буде результат.
Завжди недо...• 24 июня 2024
я в лаваш додаю ще помідор. овочі гриль із заправкою (баклажани, кабачки, перець, шампіньони, морква), варені яйця, легкі бутерброди, ковбаски-гриль
Заюшка_хозяюшка• 24 июня 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Минус дети, плюс презервативы.
Щоб комарі з кліщами за ж*опу покусали?
Янка-угомонись• 24 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Щоб комарі з кліщами за ж*опу покусали?
А пеньочки для чого?)))
Заюшка_хозяюшка• 24 июня 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
А пеньочки для чого?)))
Як пеньочки захищають від кліщів?