Не могу понять из новостей. Да теракты, подожгли религиозные учреждения, но зачем? Какая цель теракта, к чему призывают?
Ответ дляПлаття-терапія
Пофіг, хай хоч вішаються там...
Ну може вони вирішили, що хочуть автономії, не знаю
Плаття-терапія• 24 июня 2024
Ответ дляEvgeniaRey98
Та хто їм дасть, придушать...я не вірю що в когось з них вистачить сил, духу і можливостей
Love_Love_Love_• 24 июня 2024
Ответ дляMisa Miy
Удалено администрацией...
Мда
от так впевнено валити своїм примітивізмом ще треба вміти
Ответ дляMisa Miy
Удалено администрацией...
Нет, ну чушь не пишите все-таки
Ответ дляMisa Miy
Удалено администрацией...
є мусульмани, а є радикальні мусульмани.
так само є і радикальні християни, які теж прагнуть знищити всі інші релігії. якщо ви поцікавитесь громадянською війною в Лівані то знатимете що християни там творили нітрохи не менше чим мусульмани