ПП-шница• 24 июня 2024
Дівчата, як це працює!!!
Загубила другі ключі від авто. Обшукала все, що можна. Поревіла. Бо треба терміново продати авто, а ключів немає. Пройшло години дві.
Полізла сюди, перевернула стакан, сказала Кохановій... Через 10 хв згадую, що засунула їх в карман сидіння.
От як, як!!!
Кили и Манджаро• 27 июня 2024
Ответ дляTammy21
Дякую вам що не з живими)
У вас про мене складається якесь хибне враження.
Я не роблю боляче, не порушую ’кордони’
Моя робота - забезпечення спокою для мертвих і допомога для живих.
Я не роблю боляче, не порушую ’кордони’
Ответ дляКили и Манджаро
Я не роблю боляче, не порушую ’кордони’
З чого ви взяли що враження хибні? Імхо, але все логічно. До того ж, це ви самі переключили увагу з теми на персону.
Кили и Манджаро• 28 июня 2024
Ответ дляTammy21
Ніхто не пепеключав, ви задавали особисті питання.
Тема автора була про зниклі речі та звернення до Коханової.
Ответ дляКили и Манджаро
Я задала єдине початкове питання про рід занять коли ви самі почали писати про ’все життя займаюся’)
Ви хочете вийти з діалогу. Ок. Я вас не силую)
Кили и Манджаро• 29 июня 2024
Ответ дляTammy21
Скажу так - мене цікавить пітьма. І вас я бачу теж, раз ви обрали собі роботу копатися в людських пороках.
Кили и Манджаро• 29 июня 2024
Ответ дляTammy21
Дякую) І за спробу в психоаналіз, і за банальність. Люблю коли все гармонійно)
Амінь)
Голубая фишка• 29 июля 2024
Ответ дляПП-шница
Оці ще мені ’віруючі’. Ви отримуєте лише те, у що вірите)
якби так
НуКаНаКа• 18 августа 2024
Ответ дляБезникаЯ
а в 3 тысячелетии есть люди которые в демонов верят? вы недалеко от своих предков из каменного века ушли
Ага, ага. В демонов не верим, а стаканы переворачиваем
НуКаНаКа• 18 августа 2024
Ответ дляПП-шница
Люди, а у логіку ви не вірите?
Я в вірю. Але й стакани не перевертаю.