Дуб береза• 25 июня 2024
Чи можна у Польському банку відкрити рахунок і покласти гроші?
Що для цього потрібно?
Дуб береза
• 25 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Песель, паспорт, если сумма большая, то происхождение денег
С какой суммы уже идет подтверждение происхождения денег?
Дуб береза
• 25 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
Происхождение можно подтвердить договором купли-продажи?
ДеньгиНеСдаю• 25 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Да, если вы продавец)
Цирк на дроті• 25 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Песеля нет
Звертайтеся в РКО банк, вони самі надають автоматичний песель.
Вам треба прийти лише з закордонним паспортом та сімкою.
До 7т євро питань не буде.
Дуб береза
• 25 июня 2024
Ответ дляЦирк на дроті
До 7т євро питань не буде.
Сімка польська? Підкажіть будь ласка, чи можу я потім класти кошти на цю картку, якщо буду знаходитись в Україні, а рахунок відкритий у Польщі?
Цирк на дроті• 25 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Мені переказують лише з Європи. З України безготівково не пробувала, і зараз від нас валютні перекази заборонені.
Симка польська.
Коли мовчу- приємна жінка• 29 июня 2024
Ответ дляДуб береза
Стосовно класти гроші не знаю але будьте готові до дзвінка з нашого банку з запитом вказати ваші разунки за кордоном за вимогами нбу