ДаЗдраПерма• 25 июня 2024
Як підтримати чоловіка психологічно
Останнім часом чоловік дуже деморалізований, кожного дня дивиться на ці беззаконні дії з боку тцк і просто у розпачі. Я кажу що я з ним, не дивлячись ні на що, підтримую як можу, намагаюсь якось відволікти але то все ненадовго. Прокидається з думками а чого взагалі варте моє життя і тд. Дуже за нього переживаю 💔 як ви підтримуєте своїх чоловіків, які слова знаходите?
мегамоСГ• 25 июня 2024
Концентрироваться на работе, учебе. Никто не думал что это всё настолько долго затянется...
Перемелица• 25 июня 2024
Ответ длямегамоСГ
Я по доброму заздрю тому, хто вміє ’бути в доміку’. А що робити тим, хто не вміє?
Ужгород• 25 июня 2024
Дивиться в бінокль? На беззаконні дії?То можу розказати йому коротко що роблять ’вузькі’ на окупованих територіях....
Пилосмок працює• 25 июня 2024
В мене і чоловіка немає, дякувати Богу донька, а не син, і то я не знаю що робити далі. Періодично накриває. Я не знаю, як чоловіки тримаються.
ДаЗдраПерма
• 25 июня 2024
Ответ дляУжгород
Тобто те що коять «наші» на те можна закривати очі? Головне з не русня, так? Знаю що ви зебот тому сенсу вам відповідати немає якого.
Шаманю второпях• 25 июня 2024
Не поддержу, пишу честно. Не уважаю нытиков, это не мужчина. Не говоря уже о том, что надо понимать, что война, мобилизация.
Сидеть пускать пузыри носом...дно
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я чекала коли ви спалитемь автор....тема трольна відразу зрозуміло. Бусічку в лобик поцілуйте і знову під спідничку, нехай деприсує далі
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну відверто ж тролите...ну якось так товсто...блін, а я думала цікава тема буде
Перемелица• 25 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Сидеть пускать пузыри носом...дно
А ваш мужчина кожен день бодряком ходить? Його не торкає, що навкруги відбувається?
Невловимий Джо• 25 июня 2024
Якщо уявити себе на місці будь-якого військовозобовʼязаного чоловіка-українця, то дивно, що вони взагалі ще психічно тримаються. Твоє життя нічого не варте, будь-якої миті можеш опинитись серед героїв, «які не вмирають», ти раб і ув’язнений в своїй країні. То як це все винести?
Золота орда• 25 июня 2024
Свого чоловіка завжди підтримую. Коли є у нього можливість вийти на звʼязок. Але він ніколи не ниє, хоча всі жахи війни до нього значно ближче , ніж до вашого.
Шаманю второпях• 25 июня 2024
Ответ дляУжгород
Вы думаете таких нытиков нет в природе? Их полно, но они сидя на диване, прячась от тцк разглагольствуют какие они ’ умные’, что не идут на фронт.
Шаманю второпях• 25 июня 2024
Ответ дляУжгород
Причина? Нельзя ухылянтов обсуждать, они ранимые)
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Їх багато, ну конкретно тут пише бот і шайка його ’колег’ в коментарях .Це ж відразу видно
ДаЗдраПерма
• 25 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Я взагалі не уявляю як військові це витримують. Вони йшли за ідею, але дивлячись на те що коїться, вони теж вже демотивовані та втомлені. А чого це цивільних чоловіків називають ухилянтами? Чого блогери зірки депутати не ухилянти? Бо примазані. А звичайних людей не шкода
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Трольна тема - значить в бан
Разгуляшка• 25 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
А вы знаете что больше всего ломаются те, кто ’не ноет’- не жалуется?
Шаманю второпях• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Пожалел волк, кобылу это называется. Военных вам жалко, вот объясните своему мужу, что пора сменить там кого то
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Хто вам сказав , що військові демотивовані? Ваш нитік?
Втомлені - так, дуже. Підміни чекають і відпочинку.
Невловимий Джо• 25 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Так, навіть за статистикою самогубць. Ті, які ниють, що покінчать життя самогубством, цього не роблять, а от ті стійкі з виду якраз. Тому не думайте, що якщо ваш чоловік не ниє, то все ок, він же не металева бляшанка. Якраз такі і не розкажуть, що на душі, бо то ж чоловік, не прийнято, а там таке може бути. Мій якраз такий, ніколи не покаже, тому знаю.
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
Поки, слава Богу, тримається. Але так, це дуже важко. Не порівняти зі стражданнями автора
мегамоСГ• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А главный бухгалтер Укртрансгаза мужик и множество его коллег в пиджачках, они не ухилянты?? Почему жизнь тракториста Пети для кого-то менее важна чем жизнь глав.буха Укртрансгаза?
Указка• 25 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Я вам скажу, вони дем оралізовані, виснажені, ті, які на 0, і кожен день гинуть, зникають безвісти, тіла їх не забирають.
Ниф_ниф• 25 июня 2024
автор, у вас не чоловік, а особа зі вторинними чоловічими ознаками. Чоловіки захищають свої родини і країну
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляПеремелица
Там мужика нет и не было никогда , хочет , чтоб и у других не было , классика
Кумедна• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А давайте чесно. Що саме коять наші?
Відео зі свавіллям тцк? Чомусь немає ЖОДНОГО відео початку. Тільки вже як пакують. Що було до того? Просто накинулися? Чи все ж таки спокійно говорили, але людина почала хамити?
У нас війна. Якщо не забули. Подобається це чи ні, але мобілізація має бути. Бо не може бути так, що хтось вже третій рік безвилазно. А хтось просто живе своє життя. Військовим потрібні ротації. І точно не їхніми рідними. Бо виходить що одні сім´ї віддають все, а хтось в будиночку.
І так, страшно всім. Це нормальне почуття під час війни.
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляУказка
Мені це можете не казати, я знаю ситуацію добре. Про деморалізовані - не перегинайте. Вони знають, за що воюють. Смерті і поранення - так, це все є, війна.
Але страждання авторового нитіка вони точно не розуміють.