ДаЗдраПерма• 25 июня 2024
Як підтримати чоловіка психологічно
Останнім часом чоловік дуже деморалізований, кожного дня дивиться на ці беззаконні дії з боку тцк і просто у розпачі. Я кажу що я з ним, не дивлячись ні на що, підтримую як можу, намагаюсь якось відволікти але то все ненадовго. Прокидається з думками а чого взагалі варте моє життя і тд. Дуже за нього переживаю 💔 як ви підтримуєте своїх чоловіків, які слова знаходите?
Невловимий Джо• 25 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Хто вам сказав , що військові демотивовані? Ваш нитік?
Втомлені - так, дуже. Підміни чекають і відпочинку.
Ой, не розказуйте, я знаю вже багатьох військових, деякі ще з часів АТО, ідейники колись, які тепер шукають липові можливості для відстрочки, бо так і кажуть: ну його .. А деякі вже давно за кордоном, повоювали, деякі «воювали» в штабах, отримали Убд і все. Дивлячись на це все, сам деморалізуєшся. Я не кажу про всіх військових, бо так не всі навіть зможуть.
Ниф_ниф• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я взагалі не уявляю як військові це витримують. Вони йшли за ідею, але дивлячись на те що коїться, вони теж вже демотивовані та втомлені. А чого це цивільних чоловіків називають ухилянтами? Чого блогери зірки депутати не ухилянти? Бо примазані. А звичайних людей не шкода
ви тут за військових не розписуйтесь! це ваш ухилянт деморалізований і дуже втомлений
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляКумедна
А давайте чесно. Що саме коять наші?
Відео зі свавіллям тцк? Чомусь немає ЖОДНОГО відео початку. Тільки вже як пакують. Що було до того? Просто накинулися? Чи все ж таки спокійно говорили, але людина почала хамити?
У нас війна. Якщо не забули. Подобається це чи ні, але мобілізація має бути. Бо не може бути так, що хтось вже третій рік безвилазно. А хтось просто живе своє життя. Військовим потрібні ротації. І точно не їхніми рідними. Бо виходить що одні сім´ї віддають все, а хтось в будиночку.
І так, страшно всім. Це нормальне почуття під час війни.
Так пусть и меняют с ментами и тцк , в чем вопрос ?
С каких дел военные , что десятки лет получали зарплату ни за что , сейчас кидают гражданских на фронт вместо себя ?
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Мені це можете не казати, я знаю ситуацію добре. Про деморалізовані - не перегинайте. Вони знають, за що воюють. Смерті і поранення - так, це все є, війна.
Але страждання авторового нитіка вони точно не розуміють.
Сочинение на 2 , никакого мужа на фронте у вас нет и не было никогда . Иначе бы знали , что реально говорят и думают пацаны .
Звёздонька• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Тобто те що коять «наші» на те можна закривати очі? Головне з не русня, так? Знаю що ви зебот тому сенсу вам відповідати немає якого.
Він може законно оновити данні і жити спокійно. Якщо по закону підлягає мобілізації, то також зовсім законно йти і воювати. Якщо б усі військовозобовʼязані законно оновили данні і не ховалися ніяких незаконних дій ТЦК не було б
Кумедна• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Але чомусь коли пограбували, напали - куди ви телефонуєте? Тим же ’ ментам’.
Якщо вся міліція піде на фронт, то тут буде беззаконня повне. Ви в квартирі пукнуть боятися будете.
Хоч думайте що говорите
Пополняю_Карму• 25 июня 2024
Ответ дляШаманю второпях
Пожалел волк, кобылу это называется. Военных вам жалко, вот объясните своему мужу, что пора сменить там кого то
💯 %,краще і не придумаєш, дякую, візьму на замітку для таких, як автор
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Тобто ви пропонуєте мені авторового підюбочника все ж пожаліти?
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Тут сидит полно жен тцкашников , им война очень выгодна , обогащаются на ней , ничего удивительного
ДаЗдраПерма
• 25 июня 2024
Ті, хто називають чоловіків, які бояться йти на війну і не хочуть воювати, нитіками, скажіть будь ласка, а чоловіки в нас зроблені зі сталі і в них немає почуттів, страхів, емоцій? Чи в Україні для чоловіка одне призначення - йти на війну? Найстрашніше що це все пишуть жінки, яким в принципі більш притаманна емпатія та милосердя.
Перемелица• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Там мужика нет и не было никогда , хочет , чтоб и у других не было , классика
Також так подумала. Якийсь юначий ідеалізм в голові
Указка• 25 июня 2024
Ответ дляКумедна
А давайте чесно. Що саме коять наші?
Треба війну закінчувати бо не залишиться чоловіків в Україні.
Звёздонька• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Так демотивовані і втомлені. А заміни немає. Було б менше нитиків, була б ротація і вищий моральний дух.
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я розкажу вам що думають про таких от бусічок. Можу розказати, що бачили в Сєвєрі, Бахмуті, зараз Біля Вовчанську...Що розказували жителі деокупованої Харківщини, що робили з мужиками, тіла яких находили.... розказати?
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляКумедна
Хоч думайте що говорите
Никто им не звонит , это давно уже опг как тцк
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ні, є.
Кумедна• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Вас пожаліти треба?
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляДокторТ
Как поддержать себя?
Я переживаю за единственного сына. Ему еще 12 лет, но со слезами думаю о его будущем.
Вывозите , других вариантов нет
Невловимий Джо• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ну жінки тцк-шників, то окремий вид. Вони, як і їхні чоловіки, всіх відправляють на фронт, головне ж не їх.
Указка• 25 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Добре загрібати багаття чужими руками .
После шести ни-ни• 25 июня 2024
Бифреном поддерживаю,курс месяц.А вообще,это ужас,третий год в гетто,это надо железную психику иметь😥
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляУжгород
Мне ваши сочинения не интересны
Золота орда• 25 июня 2024
Ответ дляУказка
Так, треба, хто ж проти, крім пуйла? За те і воюють
Ужгород• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Мне ваши сочинения не интересны
Якщо буде багато таких бусічок, то ці сочінєніє може відчути в реальності
Пиу!Пиу!• 25 июня 2024
Ответ дляУжгород
Своему тцкашнику это скажите
Невловимий Джо• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
💯
Все це було на початку війни, але зараз ті хлопці, які в окопах вже так не думають, побачили все зсередини, на що здатна наша влада. Ну а ті по штабах, може, й змотивовані)))
Ниф_ниф• 25 июня 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
мій чоловік - майор поліції, третій рік в окопі, на нулі, так само як і його відділок (крім жінок і до 25 років) ротаціями заходять на фронт. Так що закрийте свій поганий рот про поліцію.
Шаманю второпях• 25 июня 2024
Ответ дляЗвёздонька
И с тцк постоянные провокации. Никто никого насильно не тянет до того момента, когда переходит до оскарблений тцк.
Не быкуйте и никто паковать не будет. Правильно, что сейчас полицию приставать и возьмутся за это жесче