Черговий по кухні• 25 июня 2024

є ендокринолог тут? Аналіз

був в травні ттг 4.98 ось здала аналіз, хватить пити?? мені 36 років
Милота• 25 июня 2024
Вам треба здати Т3, Т4, атпо як мінімум, одного ТТГ мало.

автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляМилота
вже здавала їх, негативні вони. вони норм ті інші аналізи
Милота• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Вони не можуть бути негативні, в них є показники. ТТГ в нормі, бо приймає е терапію. Припинете-знов виросте. Треба знати причину підвищення ТТГ.
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляМилота
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляМилота
ви врач? можна тоді до вас на прийом? бо платні врачі і не платні нічого такого мені не говорили як ви
Милота• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
фото
Нема антитіл в аналізі.
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляМилота
Нема антитіл в аналізі.
значит в мене не так все погано?? я п’ ю диєногест щоб кісти в яєчниках не росли, то я замітила шо гарна від аутіроксу я була не довго;((( почала від дієногеста круглішати;((( допоможіть, що мені пити щоб не набиратися водою?
Ластоноша• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Дивіться, Т4 нижче норми, тобто є його недостатність
А ттг в референти вписується, але референти ставить лабораторія, це ніби середніх показників, не можна на них орієнтуватись повністю.
При відсутності гіпотиреозу ТТГ повинен бути не вище 2.
Тож бачимо, що ще спостерігається гіпофункція ЩЗ, тому лікування ще варто продовжувати
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
дякую, тоді аутірокс треба попити ще? я пила по 0,25 зробила перерву на 8 днів, тобто я не пила 8 днів, зробила сьогодні аналіз і він такий. тоді я ще поприймаю днів 10 і піти ше зробити??

Пишу, не читаю• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Эутирокс - это не тот препарат, который можно пить, можно бросать! Только врач вам может его или отменить, или понизить дозировку, или повысить!
Ластоноша• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
По суті, це замісна терапія, його не треба відміняти, а поки приймайте.
Я ж не знаю, що у вас за причина гіпотиреозу, обговорите це з лікарем.
І через 10 дн теж не припиняйте
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
І через 10 дн теж не припиняйте
говорила з нею, чомусь вона мені не відповіла на це питання. Дайте хорошого врача мені! хто знає? аналізів десь на тисяч 15 здала тільки
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
І через 10 дн теж не припиняйте
то як опуститься нижче 1 то буде гіпер вже стан!
Ластоноша• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Як правило, такі препарати приймають тривалий час. Тому навряд чи вона може казати терміни
Ластоноша• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Не переживайте, вам підібрана доза, на якій гіпер не буде)
автор Черговий по кухні • 25 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
дякую
Баррикадница• 25 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Аналізи здають на фоні прийому еутирокса, щоб зрозуміти чи підходить вам доза, по іншому ніяк. Навіщо ви кидали пити? Потрібно пити 2 місяці і тоді вже перевіряти.